DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

to ti je prividno nisu svi nalozi na prodaju
to su fake nalozi samo da se još skupi na razinama na 14kn
imaš moj post na stranici ispred
tako ti je bilo po 13kn

kakav iskrcaj!!kakav prekrcaj!!pff!

Čini mi se da uvijek jedan-te-isti kupuje cca 3000-5000 komada skrivenim nalogom, a onda nekako uspije dić kupnju za 1-1,5kn, gdje iskrcava upravo kupljeno.

sad sljedi cjeđenje od 14-15kn
onda ide stepenicu gore 15-16

Što radi neznam,ali može počistiti do 16 kn u šutu,ako se probije ,nastavak.

Pa dajte malo bolje pogledajte šta se radi…radi se o tome da se iskrcao netko,opet ide prodaja oko 13-14kn…profesionalno ordradjeno!

s ovom dionicom teško je mirno prespavat noć a kamoli vikend

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ja se divim onima koji u ovoj situaciji ovo drze dulje od pola sata……ako, naravno, nemaju sve pod kontrolom….u smislu uvida u stanje stvari, koji mi ostali smrtnici nemamo.

15 kuna je sve dalje. Proboj nije uspio. Kupci su imali najbolju volju, ali onih nervoznih koji su bili unutra je bilo previše. A ima ih još.
Oni koji su makar i u minimalnom plusu trebali bi izaći, ali mi se nekako čini i oni koji su u minusu. Naprosto zato da ne budu u većem.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

E sad vas je netko nagradio na 14 sa 5.000 komada. Ako se nastavi sa ovim morali bi se zamisliti tko ima takve količine.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Samo nas vi i dalje nagrađujte, nakrcaj me šad, nakrcaj me šad, ja sam se istovario na 19, sad vrebam novu zgodu.

Dionica trenutno stvorena za trejd tko ima malo novca i velika 00. Ili puno novca i još veća 00.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

New Report

Close