DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kvart99
malo ste pretjerali…kolega ovo je burza a ne crveni križ…nema milosti

I na bidu su počeli ludovati sa nalozima, sad će se početi izjednačavat kupnja i prodaja, haha bit će nas čitaju.

vid'la žaba...

Tek ce se u utorak i srijedu vidjet tko je kupovao a do onda bi se vec i investitori mogli predstavit

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Nema ovdje više lakog odlaska na razine preko 20 kuna bez objave neke jako ohrabrujuće vijesti. Uspjelo se doći do 22.5 kn prekjučer samo zato što nitko nije popunjavao rupe na asku (nastale kod onog posljednjg okomitog pada s 28 na 5 kn), kao što je bio radio dan ranije.

Budući da je ovaj tjedan dionicu kupio veliki broj malih ulagača (na dosta različitim razinama cijena), za očekivati je da će eventualni rast biti teže ostvariti jer će neki od tih malih ulagača postupno izlaziti kad budu zadovoljni već zarađenim (vrapcem u ruci). Jedino neka dramatično dobra vijest može uzrokovati novi brzi stampedo prema gore (onaj prije par dana više se ne može ponoviti jer su se uvjeti značajno izmijenili).

Neovisno o vašim pričama o LNG-u i investitorima za koje i ja tvrdim da su utemeljne i vrijedne pažnje obzirom na velike pozitivne utjecaje na Dioki Grupu otvara se i dodatni prozor kroz izmjene Zakona o porezu na dobit koji omogućava bankama otpise potraživanja.
Može se opravdano očekivati dakle da se i ova mjera koristi u slučaju Diokija.

kako Vam se više da lagat ovaj napaćeni narod?i to malo novaca što imaju “kradu” pisanjem bajki !! ja sam svoju lekciju naučio,vjerujte zato sam OUT i hvala bogu da sam ispuo izaći sa kakvom takvom nulicom!!!

pazite se “proroka” bit će ovo bit će ono,oni to već 2 god pričaju a dioki sve bliže stečaju!

pozdrav!

oficir
SRETNO!!!!!!

ajmo ljudi trgovat
vrijeme je da se krene

nije me duže bilo
pozdravljam sve forumaše
i naravno želim svima veće vrijednosti njihovih portfelja

@joka14

Hvala,takodjer i tebi kolega!daj bože da dočekamo “tvoje” razine!

@eosol
Nema ovdje više lakog odlaska na razine preko 20 kuna bez objave neke jako ohrabrujuće vijesti. Uspjelo se doći do 22.5 kn prekjučer samo zato što nitko nije popunjavao rupe na asku (nastale kod onog posljednjg okomitog pada s 28 na 5 kn), kao što je bio radio dan ranije.

Budući da je ovaj tjedan dionicu kupio veliki broj malih ulagača (na dosta različitim razinama cijena), za očekivati je da će eventualni rast biti teže ostvariti jer će neki od tih malih ulagača postupno izlaziti kad budu zadovoljni već zarađenim (vrapcem u ruci). Jedino neka dramatično dobra vijest može uzrokovati novi brzi stampedo prema gore (onaj prije par dana više se ne može ponoviti jer su se uvjeti značajno izmijenili).
——————————————————————–
Ako je istina što je kolega naveo ,da su investitori bili prekjučer kod MF, a jučer kod MG, i najavljeno je njihovo prestavljanje u javnosti od strane Janiška ,vjest koju su objavili u tisku i portalima, onda neznam što više treba.
Iznosim svoje mišljenje bez nagovora.

bit če ovdje još krvi, suza, znoja, meda, mlijeka

New Report

Close