DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kmecao si ti cijelo vrijeme kako ce na nula kuna kad ono porast sa 4 na 22kn. Propustio si zaradu pa si se prebacio na drugi nick jer si se dosta izblamirao.

Ajde neka ode na 5 kn pa da se i ja ukrcam. Možda onda nešto i bude od tih investitora.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

opet se brukaš nikolsone, navlačio si ljude i hvalio se jeftinom kupnjom po 26 kn, a par dana poslije potop na 3 kn! kmeeeee nikolsone [emo_smijeh]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Tako to ide kad se razvlače rokovi……ovaj tjedan, drugi tjedan……

Jednog dana dobrom dijelu ekipe će ipak prekipjeti, i onda se dešava da se vidi odnos k/p, kao što je sada trenutačno slučaj.

Prodaja (ask)prešla preko 100 000 dionica ,biti će danas grdo.
Iskipavanje.

ima prodaje to stoji ali da je je nabacana visoko visoko, malo prozirno a pošto trenutno samo igra psihologija ovdje, neko ga stišće dole opako

pepe7

Kolege pa zar jos ne stoji odluka vlade da ce otkupit zemljiste za lng od dioki-a..?..Zar nije istu potpisao g. premijer prije koju godinu..?…I jesu li je ostvarili…ako se ne varam nisu. Jos se Linic naso pjenit da ce tuzit Caliskan sto nije ostao i nastavio s ulaganjima..!?!…pa on je prvi uplatio 5 mil eura i nakon sto vlada rh nije ispunila svoj dio ugovora ..podignuo garanciju iste i by..by…Halo !!..pa hocemo li mi tuzit vladu zatosto nije ispunila ono sto je , ne obecala, nego potpisala…naravno da necemo. Ali joj necemo vise ni vjerovat…bar ja ..za vas neznam.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Logicno da Vlada zeli zaokruziti petrokemijski bbiznis:
Dioki, Dina Petrokemija, Kutina u jednu cijelinu.
Nema smisla imati rascijepkane petrokemijske firme = manje sanse su za opstanak.
Udruzivanje nosi opstanak.

U toj fuziji Diokija i Petrokemije i preuzimanje od Investitora na kojoj cijeni bi se mogao zaustaviti Dioki?

Slažem se, Sanader je bio puno bolji. Zar je i ovdje došla politika.

Može li netko objasniti zašto trenutno imamo dražbu uravnoteženja (a danas nije ostvarena niti jedna transakcija)? Znači li to da je netko na prodaju ponudio dionice po cijeni koja je dovela do te dražbe i onda povukao taj nalog (pa ga se zato sad ne vidi)?


ma ekipi, je više pun k…. koje kakvih jednih te istih proroka!sve se vraća odakle je i krenulo na 6-7kn

mudro zboriš


vrh smo pogodili a sad na 6/7,x imate dead cat bounce

I nakon svih najava “da ce bit”…”da se sprema”…”da ce se predstavit”…zse i dalje ne blokira trgovanje dok se “ne objavi”…i dalje nema zastite od manipulacija…ma strasno..prestrasno…koliko se samo novaca ovdje “sagorilo”

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close