DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vaš link …

PRIJEDLOG ZAKONA O IZMJENAMA I DOPUNAMA ZAKONA O POREZU NA DOBIT, S KONAČNIM PRIJEDLOGOM ZAKONA, hitni postupak, prvo i drugo čitanje, P.Z. br. 520

(7) Iznimno od odredbe stavka 3. ovoga članka i članka 10. stavka 1. ovoga Zakona u porezno priznate rashode uključuje se iznos otpisa potraživanja od nepovezane osobe, u skladu s kriterijima i postupcima kreditne institucije, po osnovi odobrenih poduzetničkih kredita te dospjele kamate iskazane u prihodima do trenutka otpisa, ako je utvrđeno da obveze po odobrenim kreditima značajno ugrožavaju razvoj investicijskih projekata ili značajno ugrožavaju nastavak poduzetničke aktivnosti, odnosno dovode do prestanka obavljanja djelatnosti.“.

Vaš link …

Bankama se omogučuje da otpise kamata i glavnice iskoriste za umanjenje osnovice poreza na dobit!

Znači samo bankama. A dobavljačima koji otpisuju ne samo kamate već i 30-40% glavnice kod predstečahuša?

Ovoj Vladi sigurno ne. Pa nista sto su rekli nisu ispunili. I takvima vjerovat.Za njima vjerovat trebas stvarno biti ocajan.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

jučer u razgovorima pokazali interes i za petrokemiju.

U ime Isusovo sveto. I za Petrokemiju. Ovo ti mi u Dalmaciji zovemo bombasi.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Stvarno tko ovu Vladu može uzimati za ozbiljno.
– Plan 21, bez komentara
– Štite ubojice mjenjajući zakon 3 dana prije ulaska u EU i mjenjajući Ustav RH
a sad konkretno:
– smanje porez turizmi pa ga dignu u manje od godinu dana
– kažu da će državni turistički portfelj sanirati pa prodavati, a onda kažu da idu u predstečajne gdje će ostati 25%+1 dionicu u vlasništvu, i na kraju privatiziraju dajući ih badava svojima tipa Ostojić
– itd

Tko sa ovom Vladom navečer liježe u krevet, ujutro ustaje popišan.
Naravno, ako niste njihov, tada uz blagoslov Jade Bajića možete raditi i pljačkati koliko hoćete.

Ovdje se ne radi o tome da se poslovne odluke i deal-ovi mijenjaju u vremenu i prostoru jer je takav biznis, već je ova Vlada dokazano nesposobna i sastoji se od grupe Lažova.

@diokidina
jučer u razgovorima pokazali interes i za petrokemiju.

—————————————————————–

[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]


Frenkie
A da čujemo vas čijoj vladi vi vjerujete??

Odgovor na tvoje pitanje ti je onaj postotak kojim ti je ocijenjen post. Ne mogu ti dat drugi odgovor s obzirom da me moderator brise. Za domovinu s Titom.Spremni.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Dnevni limiti trgovanja

Razred 1
Prosječna 14,80
Minimalna 13,32
Maksimalna 16,28

dust310

Na ovom popisu si zaboravio dodati i:
– drukanje na burzi, izmisljanjem investitora i umjetno pumpanje cijene dionica tzv. balon…

Mislim da se Vlada ipak time ne bavi. Ali vidjet cemo uskoro.

Ovo nije nagovor na kupnju, a jos manje na prodaju.

Lol smijalica…haha i petrokemija u kombinaciji?možda bude i dlkv?!hahaha

malo je kupnje ostalo iznad 10 kn [emo_zacudjen] [emo_vrtimise]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

New Report

Close