DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@lacoste
jučer se skidalo do 20 kn jer je ljude vodila pohlepa bez razuma, sad vide da su se zaletjeli grlom u jagode pa pokušavaju prodati sa što manjim minusom na 16-20 kn. to će tako potrajati još neko kraće vrijeme dok prvi ne izgube živce i počnu tući dionicama po kupnji a onda kreće stampedo prema dolje

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

U zadnjih mjesec dana sam vise puta ulazio i izlazio. Zadnji izlazak je bio na 5 kn i bio sam na nuli. Ostalo mi je 120 dionica koje ne mislim prodavati u sljedecih 20 godina,jedino ako me ne prisile. Zao mi je sto nisam slusao odredjene forumase i cuvao dionice. Vjerujem da ce se naci rjesenje za dioki i bez pretjerivanja ovo ce biti jaca dionica od ine i janafa. Nije nagovor na kupnju ili prodaju

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Ne razumijem sta ce u vlasi dns tako vazno desiti????kad se i ovako i onako ceka ponuda da li je ima ili nema znat cemo iduci tjedan…iako jw rrebala biti objavljena vec ovaj tjedan!!!tako su pisali prosli tjedan i na temelju toga se digla cijena…sad je opet iduci tjedan???


Mister

Sta mislis dokle ce strani i domaci kreditori odobravat kredite RH bez pokrica u proizvodnji?
Cinjenica da je Vladi odobren kredit 1,85 miljardi znaci da veliki vjeruju Vladi.

Sve dok ćemo imati šta za prodati – hep, ina, šume, ceste itd. znači još nekoliko godina

Mislim tvoja konstrukcija da su nam dali kredu jer će se sad izgraditi industrija je ono, naivna do bola. Pa neće se s tom lovom ništa izgraditi, ta lova ode dok kažeš keks.

Ovo bi se lako moglo i dalje razvlačit praktički unedogled, dok god ima onih (podo bnih) koji se moraju iskrcati po odredjenoj cijeni da bi se namirili……a onda kud koji mili moji…..

@oficir
Neće je objavljivati prije nego je službeno predaju,ako je istina da su se tokom proteklog dana sastali sa Linićem a danas sa ministrom gospodarstva,kako je pisalo jučer na ovom forumu, onda je to zbog predavanja ponude.
sačekajmo objavu,za idući tjedan je najavljeno javno prestavljanje o kome se radi ,ako je ponuda danas predana ,onda se treba objaviti tokom dana na ZSE,jer su to materijalne činjenice,sa kojima se mora upoznati investicijska javnost.

Bez nagovora,iznosim svoje mišljenje…



.. štopa da ne ode cijena ne ode preko 20. sad ispočetka prema gore.

do 20 kn ima na prodaji preko 45.000 dionica, navali! [emo_smijeh]
p.s. da tih 45.000 komada udari po kupnji cijena bi potonula na 4 kn
[/quote]
Svakako se vraćamo na 4 kune čim društvo skuži navlakušu.

Društvo Dioki danas je pak, na upit Zagrebačke burze, izvijestilo da nije u posjedu novih materijalnih činjenica niti cjenovno osjetljivih informacija koje bi utjecale na promjenu cijene dionica. Istodobno navode kako će investicijsku javnost redovito izvještavati o svim događajima i aktivnostima od važnosti za njegovo poslovanje, “i to u trenutku kada one postanu materijalna činjenica u vidu relevantnih i obvezujućih odluka, radnji, dokumenata i dogovora“.
Vaš link …

Meni ova obavjest sa ZSE govori da se uskoro može očekivati vijest od strane Diokija.

Predsjednik Ivo Josipović izjavio je danas kako posjet gospodarskog izaslanstva Kataru prije godinu dana nije bio uzaludan jer već za dva tjedna izaslanstvo te zemlje dolazi u Hrvatsku na potpisivanje sporazuma o suradnji, no, istaknuo je, ne treba očekivati da će dan nakon potpisivanja odmah niknuti neki naftni ili plinski terminal. Za današnjeg posjeta Ogulinu hrvatski predsjednik Ivo Josipović rekao je da je suradnja s Katarom u vezi sa strateškim interesom Hrvatske i poslom s plinom. “To su dugotrajni poslovi s velikim ulaganjima i s dolaskom katarske delegacije pokazuje se da posjet Kataru od prije godinu dana nije bio uzaludan”, objasnio je.

“Lanjski sastanak s emirom pokazao je izvrsno rasploženje i puno optimizma”, rekao je predsjednik Josipović i dodao da su mnogi u svojim očekivanjima bili previše nestrpljivi. Zahvalio je Ministarstvu gospodarstva i hrvatskoj vladi što su iskoristili posjet Kataru u kojem je bio i on, a podsjetio je da je u izaslanstvu bio i tadašnji ministar gospodarstva Čačić te mnogi gospodarstvenici.

Kako je rekao, ni ovaj put ne treba očekivati da će dan nakon potpisivanja sporazuma odmah niknuti naftni ili plinski terminali.

Kako doznaje Hina, sporazum će potpisati Ministarstvo gospodarstva i izaslanstvo Katara.
Vaš link …
Evo kockice se slažu

Nalozi na prodaji se drastično povećavaju tijekom dana jučer su dosegli cca 85.000 komada pred kraj danas već 84.000 do kraja dana znači preko 100.000 vjerovatno. Kupnja i dalje po staroj shemi. Blokada oko 14,70 mislim da će prema odnosu k/p biti vrlo brzo dostignuta.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Uostalom, pa znamo svi kako to izgleda kad postoji interes za ovu dionicu (stvaran ili lazan).

Ovo što se trenutno vidi je kompletna nezainteresiranost za ovim razinama.

Koliko će trajati, vidjet će se……

Fedor19

Predsjednik izvrsno spusta lopticu, poziva na smirivanje i lagano ubire politicke poene za Vladu RH i sebe.
Mi cemo ubirat nesto drugo za koju godinu.
To je i za ocekivati.

Predsjednik je kruna hrvatskih institucija i politike i sigurno je puno doprinjeo u uspjehu ovog posla.

MiroBaricevic
Neka stvaraju pritisak sa 85 000 ( nisam gledao ask) dionica, ja sam mislio da mogu bar to x 2.
Nece jos dugo u svakom slucaju.

New Report

Close