DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

modrobradi 16 i izdnad 16 kn 61530 kom, ( prije pada 41 219, poslje pada 20311 kom)
največa transakcija 14 141 kom ukomadu u 10.54 prosječna oko 15,5

pepe7

Mislim da je nas racun Vladi ipak racionalnije, pa i povoljnije da dobiju racun od nas nego da dobiju racun od onih malo “zescih domoljuba”.
Cija valuta je zna se koja.

Milanovic kao racionalni premjer to zna.

Moguce da je zato ta nota ozbiljnosti preko Hine i HRT-a u objavama. Strpimo se iduci tjedan. Nemojmo se opterecivat sa sutrasnjim i narednim oscilacijama cijena.

Radna mjesta, proizvodnja i biznis su sigurno puno bolja opcija za Hrvatsku.
A tu je i Linicevih 1,85 miljardi koje treba vracat.

Konferencija za novinare koju će održat slijedeći tjedan strana firma sa sjedištem u Londonu a koja je ovih dana obavila i finalni pregled postrojenja nedavno na Žitnjaku i Omišlju sigurno nije sazvana da bi se priopćilo da ništa nije dogovoreno ,da nema ulaganja i da nema nikakve ponude.Zašto bi netko sazivao takvu konferenciju a nije ju dužan sazvati?Moje skromno mišljenje je da pruzimanje vrlo izgledno.Vrijednost dionice prije psn-a a kada je firma bila u ogromnim dugovima,bez proizvodnje i bez mogućeg ulagača bila je oko 27-30.Ovi ulagači kako je rečeno nedavno su financijski potkovani,ima svoju bazu sirovina i spremni su uložiti ogromne novce i pokrenuti čim prije proizvodnju uz osigurano tržište.U takvim uvijetima i još konkretizacijom lng-a cijena diokia bit će paprena.

“To nije pitanje vjerovanja. Jedini naučni stav koji čovjek može o bilo čemu da zauzme, je pitanje da li je to istinito"

Pogledajte kako je jedna osoba poslagala naloge po asku u razmaku po 10 lipa od 300 komada svaki pa da ispadne kako je velika prodaja. Čuvajte dionice. Pozdrav!

A kome predaju ponudu?
Stečajnom upravitelju Janiški ili
Upravi ili
Vlasniku

Svi se raspričali o ponudi, a nitko ne zna komu se predaje?

Valjda o ponudi odlučuju vjerovnici, bio Dioki u stečaju ili predstečaju.

@tomo7
znaci dve stvari ili neko nešto zna i akumlira dionice ili su forumaši ušli u neobrano grožđe
jel imate podatak kolko je prošlo dionica iznad 19kn
hvala

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora


A kome predaju ponudu?
Stečajnom upravitelju Janiški ili
Upravi ili
Vlasniku

Svi se raspričali o ponudi, a nitko ne zna komu se predaje?

Valjda o ponudi odlučuju vjerovnici, bio Dioki u stečaju ili predstečaju.

Ponuda se predaje -upravi,gosp Janiški,i MF-MG-vladinim ministarstvima.

Kao i ova,[emo_palacg]
http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/c3/c3950cc51a65371e8a01d6ca9063cb4f.jpg


A kome predaju ponudu?
Stečajnom upravitelju Janiški ili
Upravi ili
Vlasniku

Svi se raspričali o ponudi, a nitko ne zna komu se predaje?

Valjda o ponudi odlučuju vjerovnici, bio Dioki u stečaju ili predstečaju.

nema tu još nikakve ponude (koja može biti i 1 kn za cijelu firmu jer je podnijet zahtjev za stečaj), spominje se u prvom redu predstavljanje tog navodnog fonda (koji je malo ruski, malo američki, pa malo engleski što sve skupa djeluje vrlo neozbiljno), što znači da će se možda tek nakon toga povesti nekakvi razgovori o kupnji imovine DIOKIA, po svemu sudeći kroz stečajni postupak – jer ovih dana očekujemo odluku suda o otvaranju stečaja nad DIOKI-jem – možda dođe već i danas?

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.


I sigurno ce ti koji su posudili novce HR Vladi, osigurat svoju investiciju kroz industrijsku proizvodnju koja ce punit proracun i nove radnike koji ce placat poreze.
Veza sa LNG-om i Diokijem?
Mislim da je jasna.

Ti si sad počeo povezinati sve sa svačim, kao i sava. Ova država se zadužuje od kad postoji pa ne vidim da se ikakava proizvodnja razvila, dapače, vidim da je totalno uništena.


za najnovijeg strateškog partnera se znalo još od ljeta.i samo pojedinci su znali da neće uspjet psn za čermaka.jer se računalo na sadašnje mistreiozne ulagače kako kažu…

Ali meni onda nije jasno zašto se PSN produžavala s čermakom u nedogled, ako su imali rezervnu opciju? Po tome sve ovo što se sada događa moglo se riješiti već odavno ako postoje takvi partneri, zar ne?

http://www.energetika-net.com/vijesti/energetsko-gospodarstvo/hrvatska-i-katar-potpisat-ce-sporazum-o-suradnji-17844

još će tu biti bitke za dioki.nije slučajno da ulagač obilazi pogone dine i diokija,a da uskoro dolazi i katarsko izaslanstvo.

jutarnji list danas-strana 12

janiška-očekuje konkretne ponude za obadvje trvrtke idući tjedan.

ako netko može kopju članka postati…

New Report

Close