DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ne znam koje su tu igre i tko to kupuje ali upravo sam mojih 2K uzetih za po euro, sa zadovoljstvom prepustio nekome drugome [emo_cool]

ja sam isto danas sve prodao i super zaradio,ali ne usudim se ovdje više ostati nakon rasta sa 3 kn na 22 kn (+630% !!!!) obzirom d aje podnijet zahtjev za stečaj firme [emo_vrtimise]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

čestitam svima koji su zaradili i u neto plusu su s DIOK s ovom zadnjom špekulacijom, nešto sam ljubomoran da vam budem iskren. ostalih 99,85% dioničara pozdravljam.


čestitam svima koji su zaradili i u neto plusu su s DIOK s ovom zadnjom špekulacijom, nešto sam ljubomoran da vam budem iskren. ostalih 99,85% dioničara pozdravljam.

zaradili su oni, koji su bili kontra mase.

ALELUJA…

Društvo Dioki d.d. dostavilo je odgovor na upit Zgrebačke burze: “Slijedom Vašeg današnjeg upita, a vezano uz promjenu cijene dionica DIOK-R-A što je uzrokovalo pokretanje Dražbe uravnoteženja, obavještavamo Vas da društvo Dioki d.d. nije u posjedu novih materijalnih činjenica niti cjenovno osjetljivih informacija, koje bi utjecale na navedenu promjenu cijene dionica. Kao i dosad, Društvo će investicijsku javnost redovito izvještavati o svim događajima i aktivnostima od važnosti za njegovo poslovanje, i to u trenutku kada one postanu materijalna činjenica u vidu relevantnih i obvezujućih odluka, radnji, dokumenata i dogovora.”

http://www.zse.hr/default.aspx?id=48440

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Očito ideme gdje smo danas počeli..

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

ovdje ja game over…. sada nazad pa kroz tjedan-dva opet uz neku vijest naravno 300% skok uz dobru zaradu….hvala vam što kupujete dionice diokija….

Ovo trgovanje je za zatvor, koja katastrofa.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.


Barbosa

Nije to zabrinjavajuce nego ohrabrujuce. Tako se postupa.
Janiska – Vladin agent mora ponudit Cermaku i eventualno ostalima da pokusaju nadmasiti ponudu ovog prvog. Kad to ne bi napravio to bi onda bilo itekako sumnjivo.
To znaju svi investitori.

Takoder ohrabruje tajanstvenost investitora- znaci da je rijec o ozbiljnim ulagacima koji se ne sepure po medijima kao neki sarlatani.
Jer da nisu ozbiljni prvo bi saznali iz medija tko su bez brige.

Puno je lakse pobjeci kad nitko I ne zna tko si

Lucijan,

ZSE je tek danas poslala upit vezano za promjenu cijene. Pih. Kad su se svi iskrcali.
Mogli su i bez toga.

I sta vam to govori..?..ok..svi smo zaradili sa rastom od 4..5…pa dalje…(naravno u koliko stignete prodat)..ali nije to temelj na kojoj burza treba funkcionirat…A hanfa..?..sjeca li se tko cemu ona sluzi..?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Hanfa je samo jedna od agencija u nizu kakvih u hrvata ima koliko hočeš. Same sebi smisao. Iako, koliko ja znam špekulacije na burzi ovoj ili svjetskim nisu zabranjene naprasto zato jer ih je teško kontrolirati. I dalje će biti ona – uvijek je netko spretniji, brži i pametniji. Ostali uče dok ne dosegnu ili ne odustanu ližući svoje rane.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Nisu ni demantirali ni potvrdili…dobro su se ogradili u zadnje dvije rečenice

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close