DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo pred kraj trgovnja su mali srunili cijenu do 14,14kn
a veliki su se nakrcavali
tj imam osjecaja da je bio jedan kupac
sve je odrađeno profesionalno

28.000 komada dionica je prošlo po 15kn i više
pametnom dosta

Josipovic u Novom listu : S Kataranima za 2 tjedna , dugotrajni poslovi s velikim ulaganjima.

vid'la žaba...

samo je pitanje tko kupuje?????

Većina na ovom forumu misli da je riječ o špekulativnim ulagačima na našoj burzi koji su još jednom zavrtili “kolo sreće”. Nemam dovoljno iskustva na burzi, a da bih to mogao zaključiti.

Ono što me zbunjivalo (danas sam pomalo pratio što se događa) postavljanje je naloga na prodaju kako bi se popunjavale rupe koje bi ostajale nakon probijanja prethodnih blokada. Tko to radi i zašto? Što se time želi postići?

Bilo bi mi jasno da u te rupe naloge postavljaju ljudi koji su dionice kupili na osjetno nižim razinama pa su odlučili da su zadovoljni zarađenim i izlaze. Međutim, kako je moguće da se ama baš svaka rupa brzo popuni? Je li to neki način trgovanja na koji su naučeni oni koji se time profesionalno bave?

19.11.2013 .
1.DIOKI HOLDING AG (80628186533) 3.068.525 75,91 Osnovni račun
2.ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)/FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542) 130.705 3,23 Skrb. račun
3.PRIMORSKA BANKA DIONIČKO DRUŠTVO RIJEKA (96675880337) 23.760 0,59 Skrb. račun
4.POŠTEK GORANA (45157779873) 19.922 0,49 Osnovni račun
5.MARJANOVIĆ DARIO (89736377267) 16.500 0,41 Osnovni račun
6.GAŠI NIKOLA (33324989022) 14.207 0,35 Osnovni račun
7.KNEŽEVIĆ JOZO (02897108333) 12.563 0,31 Osnovni račun
8.PIETRI ROK (70199075506) 12.310 0,30 Osnovni račun
9.BUTKOVIĆ ZVONIMIR (02286513296) 11.597 0,29 Osnovni račun
10.JUGO ŽIGANTO KRISTINA (39011481193) 11.161 0,28 Osnovni račun


samo je pitanje tko kupuje?????

Većina na ovom forumu misli da je riječ o špekulativnim ulagačima na našoj burzi koji su još jednom zavrtili "kolo sreće". Nemam dovoljno iskustva na burzi, a da bih to mogao zaključiti.

Ono što me zbunjivalo (danas sam pomalo pratio što se događa) postavljanje je naloga na prodaju kako bi se popunjavale rupe koje bi ostajale nakon probijanja prethodnih blokada. Tko to radi i zašto? Što se time želi postići?

Bilo bi mi jasno da u te rupe naloge postavljaju ljudi koji su dionice kupili na osjetno nižim razinama pa su odlučili da su zadovoljni zarađenim i izlaze. Međutim, kako je moguće da se ama baš svaka rupa brzo popuni? Je li to neki način trgovanja na koji su naučeni oni koji se time profesionalno bave?
[/quote]
pratio sam trgovanje
to nisu trejderi… trgovanje je odrađeno profesionalno

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?dat1=25.10.2013&dat2=08.11.2013&dat3=15.11.2013&sifSim=DIOK-R-A


banana 2 i pol miliona kuna većinom po asku ide u prilog daljnjem rastu.

Na Ingri je dva dana prije velikog pada napravljen promet od 25 milijuna kuna, tak da ta dva i pol milijuna mogu napraviti i dva do tri igrača i gomila malih pijuna.
Sve u svemu više bih volio da raste i sutra jer onda će rasti i cijene nekih drugih dionica. Zadovoljni ulagači izlaze i pozicioniraju se u druge dionice u “niskom startu”. Ne smijem ni zamisliti što bi se desilo kada bi se na Diokiju desio pad sličan onom zadnjem. Onda bi se opet rasprodavale druge dionice i ulazilo u Dioki na 2-3 kune. Ovako cijela burza ima koristi od rasta i pojačane likvidnosti, ali za sada ne vidim neki jači temelj sve je još u fazi špekulacije.


banana 2 i pol miliona kuna većinom po asku ide u prilog daljnjem rastu.
bas obratno..atmosfera na topicu je preoptimisticna ..

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Sličnim riječima prije dva dana kad je bila cijena 6,80, izrugivali ste moju euforiju, ja danas trijumfiram, več sam pisala da ne boli toliko gubitak, koliko propustena prilika.Žao mi je svih koji nisu imali dovoljno optimizma.

vid'la žaba...

Vidim da je većina bila prikovana i gledala tekmu…..čestitke VATRENI…

Da, u vjestima RTL prilog 5 minuta o Qataru izaslanici o mogućim ulaganjima, međutim samo namjera je pokazana … novinar je to rekao na način mi njima nudimo i gotovo ih molimo … al ništa konkretno o ulaganju u LNG reče izaslanica iz Qatara, čak na kraju reče novinar da procjenjuju zemljište na 20 milja ojra a to ne spašava DIOKI….koji duguje puno novca DINI….

Kako god, ovo je igra dva tri veća igrača….nebi me čudilo da Ježić sa Slavekom u zaleđu preko satelita to odrađuje i to lovom od onih 5 milja Eu koje je dobio Čalikaš….ili kako već glasi…

sretno

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Erl vijesti…fijasko od qatatskih ulaganja…bla bla nista od niceg ukratko…lijepo je vodjet ove razine…hehe nadam se da ce tu i malo duze ostat…e sad da vidimo jos misterioznog ulagaca.

New Report

Close