DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



strateški partner otkupljuje dionice.te će dati ponudu malim dioničarima,jer žele biti 100% vlasnici.

Bid pobjegao a strateški stao na ask 15.71 sa 5500kom…
[/quote]

bilo je takvih naloga od 6-7 kuna do 15 kn,dosta ali svi pojedeni.

Ne podcjenjujte masu i njenu filozofiju…puno se drugih dionica prodavalo da bi se tu uslo…a naravno da je i velik broj puno puta okrenut..Bit ce uvjek dionica…pitanje je koliko ce bit novaca.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Barbosa

Mislim da su ovdje u igri puno ozbiljniji igraci od Todorica da bi ponudili taj zakonski minimum.

A i sumnjam da su im mali dionicari koji drze 15% dionica prodali 10% da bi stekli 95% vlasnistva kako bi mogli to ponudit.


ako prođe 12kn onda…[emo_vrtimise]

nije vrag da će do kraja tjedna na 2x,xx … [emo_vrtimise]

free flow information

Top 10 je na 85%. Da kupe sve njihove jos moraju kupiti 10% da steknu 95% kako bi mogli izvesti squeeze out i ponudit ostalim tih 14 kn.
Mala je vjerojatnost za taj scenarij.

Ponovno imamo 3 petice, ovaj puta ne u cijeni nego u rastu +55,56%.
Dioki cista petica.
Te tri petice nas prate cijelo vrijeme.


Ponovno imamo 3 petice, ovaj puta ne u cijeni nego u rastu +55,56%.
Dioki cista petica.
Te tri petice nas prate cijelo vrijeme.

dugo sam na ZSE-u
al ovako nisam nikad nešto doživio
ovakav rast u dva dana
samo je pitanje tko kupuje?????

Danas se 90% vremena šibalo po asku a kad bi se i lupilo po bidu s nekim količinicama vrlo brzo bi nalozi obnavljali i preskakujući jedni druge, totalna jagma[emo_beztona]. Čini mi se da će se odluka dočekati na razinama iznad 20 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Na velikom prometu mahnito raste, ali će biti jako “usko grlo” u padu. Par blokada i eto nas natrag na 2-3 kune. Raji treba zabave pa mu je treba i dati, a račun kod krčmara platit će (zna se).[emo_smijeh]


Ponovno imamo 3 petice, ovaj puta ne u cijeni nego u rastu +55,56%.
Dioki cista petica.
Te tri petice nas prate cijelo vrijeme.

Sutra bi mogle biti te petice ali sa drugim predznakom.

banana 2 i pol miliona kuna većinom po asku ide u prilog daljnjem rastu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ask se totalno povukao koliko ono 25 000 dionica se svega prodaje.
Gdje je nestao ask?

New Report

Close