DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jos malo ce nestat prodaja 🙂

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Kupnja ne jenjava međutim ima otpor na 13 kn. Vidjet ćemo hoće li ga probiti ili ćemo na to morati pričekati do sutra.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Na 12,27 nalog od 20500kom!!!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Na 12,27 nalog od 20500kom!!!

Brutalno


Novi potencijalni investitori u Dioki su već poslali pismo namjere, zbog čega je predstečajni povjerenik za obje tvrtke Mladen Janiška od vlasnika Crodux plina, umirovljenog generala Ivana Čermaka zatražio da se očituje o svojim namjerama vezanim uz Dioki i Dinu, kao već poznati potencijalni strateški partner.

… mene bi ovaj post zabrinuo…ako potencijalni investitor namjerava pruzeti dioki, onda on sam, direktno i bez ikakvih arbitara ugovara transakciju sa vlasnikom-cima , vjerovnicima i na kraju regulatorom …stoga, zašto ne vlasnik-ci nego insttucionalni povjerenik koji ima zakonsku nadležnost raspolagati sa imovinom tvrtke u postupku i to isključivo za interes vjerovnika, poziva na očitovanje drugog potencijalnog investitora kao da vodi dražbu tko ponudi više???

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

I na 4 je 25000 i na 3 20000…zar mislie da su oni tu radi kupnje..sad vidite koliki se novac vrti ovdje i jeli jos nekome smjesna ideja da bi “misteriozni” investitor mogla biti samo necija igra ?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Barbosa

Nije to zabrinjavajuce nego ohrabrujuce. Tako se postupa.
Janiska – Vladin agent mora ponudit Cermaku i eventualno ostalima da pokusaju nadmasiti ponudu ovog prvog. Kad to ne bi napravio to bi onda bilo itekako sumnjivo.
To znaju svi investitori.

Takoder ohrabruje tajanstvenost investitora- znaci da je rijec o ozbiljnim ulagacima koji se ne sepure po medijima kao neki sarlatani.
Jer da nisu ozbiljni prvo bi saznali iz medija tko su bez brige.

Zanimljivo kako zse ne trazi ocitovanje uprave nakon svih ovih dogadjana…nekad su to znali za puno manje stvari cinit…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

da ne bu ovdje ko zadnji mago?????

dada11
Da moglo bi biti tako samo pitanje na koju stranu tko zadnji. Meni se sve cini tko zadnji unutra mago.

netko si je sa tuđom lovicom nešto i zaradio

Tak se i na razinama od 3-5 kn pisalo tko je zadnji nek ugasi svjetlo [emo_smijeh]

New Report

Close