DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Krenuo je stampedo

Da stampedo stoke sitnog zuba. Ajde još ako netko ima ovo jer nije htio prodati za bagatelu pa se veseli, ali ako je netko još jednom kupio na temelju terenca sa zatamljenim staklima koji se pojavio na porti onda stvarno zaslužuje da izgubi sve.

“Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me”

Ovo definitivno nisu čista posla. Pa kakva je to burza koja, molim vas lijepo, stavi obavijest da je dionica u segmentu promatranja zbog neprovjerenih medijskih napisa i onda dozvoli trgovanje istom?!?!?! Pa to je potpuno ludilo. Pa kad se objavi službena informacija poput otvaranja stečaja ili neka druga promjena materijalnih činjenica, dionica se blokira, pusti se sat dva da stvar sjedne i onda dozvoliš dalje. Kod ovakvih neprovjerenih napisa treba reagirati odmah, čim vidiš da cijena kreće s divljanjem, a iza toga ćorak.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

– to da cijena divlja – to je obilježje slobodnog tržišta gdje svaka info, pa i ona o misterioznim ulagačima ima svoju vrijednost, ali ovdje definitivno dobivaju insajderi i igrači na (nešto duže) staze. A ZSE radi kao i sve drugo u državi, što li je u Hrvatskoj uopće strogo, odgovorno i ozbiljno?

Izgleda da su dečki iskrcali što je trebalo, pa su sad ostali samo “samostalni strijelci” na nišanu prodavača. [emo_smijeh]

Ostat ce ekipa bez gaca…dobro je napisao kolega maloprije jednom me mozes smuljat ali ako me dvaput zmuljas na istu foru..eee onda sam gl.p ja…samo vi slusajte piskaranja dvojice kolega!!haha

[emo_smijeh] Samo vi pjenite, prosječna je 9,06, a još će i narast do kraja dana, sutra odmah na otvaranju uravnoteženje preko 10, ako ne već i danas, što je najizglednije.

kAKAV JE SAD OMJER KUPNJE I PRODAJE?MISTERIOZNI ULAGAČI



Omjer k/p 3:1 u korist kupnje!!
Pardon..5:1!!!

ponajviše mislim iz razloga kaj se maknul onaj s 12 500 kom s 30 kn ( top 8 ), sad to treba prožvakat
[/quote]

u 13:47 je slična količina prodana da nije to taj gospodin iskočio.. i tako je vjerovatno ulazio po 12kn pa i nije u nekom gubitku..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


kAKAV JE SAD OMJER KUPNJE I PRODAJE?MISTERIOZNI ULAGAČI

Nije tajnovita ,danas je u rijeci veleposlanica Qatara-objavljeno na radio Rijeka u 15 sati..

oni što su nedavno kupovali na 3 je li se još uvijek računaju kao idioti ili su sada nešto drugo


Izgleda da su dečki iskrcali što je trebalo, pa su sad ostali samo "samostalni strijelci" na nišanu prodavača. [emo_smijeh]

Svatko ima svoje mišljenje,ali nitko ne šalje ambasadora Qatara u Rijeku bez razloga.


oni što su nedavno kupovali na 3 je li se još uvijek računaju kao idioti ili su sada nešto drugo

ako danas nisu prodali naravno da jesu
nego što ne pitaš one koji su kupovali na 27-30 kn što su oni i koliki im je minus???

New Report

Close