DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

0102030405
upravi si

@BearG
Ne pisi lazi.DIOKi je najjaca firma u Hrvatskoj i to bez da radi.Zamisli sta bi bilo da upale pogone.
Visoke peci potpaljujem ja
Ruda se topi, nasmejan sam ja
Pesma se ori, peva fabrika
Pesma se ori, a a a a a

Sunce vec greje, vetar carlija
Jutarnja rosa, zemlja mirisna
Sunce vec greje, a a a a a
Bogata zetva, radujem se ja.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


da je meni stalo da zbog golemih ekstraprofita u budućnosti, SADA postanem vlasnik DIOKIa (a ne netko drugi), kupio bih prije stečaja potraživanja glavnih vjerovnika i mogao bih tada utjecati na kompletan rasplet u moju korist, a ne da moram čekati neizvjestan ishod stečaja, gdje ću se u licitacijama morati natjecati s drugima

paralelno bih se za ekspanziju moga biznisa osigurao uvlačenjem i u druge Vladine projekte (PTKM, možda), pa bi mi sva vrata bila OTVORENA, a drugima zatvorena

U tom smjeru se očito ide.
Ispratimo trgovanje ,ako se počisti ask do treće blokade na 9,10 kn, onda je put otvoren za 1x….

a kako je krenulo ova dionica uskoro bi mogla na 100 kuna ako Bog da
nije nagovor na kupnju prodaju;P

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Izgleda da nitko ne zeli da firma proradi. Svi radnici i dionicari mi udjelili 0. A onda ajmo okrenit pilu naopako. Da Bog da nikad ne proradi. Je li sad bolje???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

nećemo o smjerovima,jer su zbog koje kakvih msjerova ljudi izginuli silne novce…a i opet će!

… danas bi se moglo bar sve do 9 počistit …

Još malo i 9 kn..

Zanimljivo je kako neprovjereni medijski napisi dizu cijenu dionice. Ukoliko stvarno netko spasi dioki od stecaja samo nebo je granica rastu ove dionice.

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Izgleda da je samo pitanje timeinga kad će puknit drugo uravnoteženje, a onda tek nastaje ludilo, rupetina je samo takva.

oficir
To što ste popušili na Diokiji ne znači da se cijena ne može vratiti od kuda je i krenuo pad, samo je pitanje da li još uvijek imate dionice.Po pisanju bi se moglo zaključiti da nemate. Pozdrav!

@NIKOLSON

Koga vi muljate?to je gotovo i nemoguće,i da dodđe deset investitora nemože ju vratit od kud je pala..a kamoli kad je ročište za stečaj za manje od mjesec dana! eto Nikolson vi pokupujte do 100kn..šta čekate??nemoj te propustit priliku….miljonski su prometi lol pa nije teško dići cijenu LOL

New Report

Close