DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Za mjesec dana ročište, pa onda praznici, a oni žele radit što prije, nakon Nove godine, nema se ovdje vremena čekat procedure, stečaj, žalbe, prodaje, to se oduži. Ovo me podsjeća na ruski rukopis.

vid'la žaba...

ovaj trenutak, fantastičan prilog na radio Rijeci, kasnije će ga bit moguće linkat. Ukratko :ogromna ponuda, zadovoljni stanjem opreme, više nego ozbiljni investitori, nema nikakve brige za sva radnička potraživanja, proizvodnja što prije…

vid'la žaba...


Želi postati 100%vlasnik obiju tvrtki. Ovo će bit ludnica, naravno ako prije ne bude stečaj.

Hypo može prodati 75,91% koliko ima u posjedu Hypo ( ili RJ kako se kod nas konotira ) a ne 100%!
Obzirom da Hypo može stjecati dionice u društvima koje je kreditirao bez odobravanja EC-a svejedno nam je tko je vlasnik – Hypo ili RJ!
Prema planu izlaska iz nebankarskog portfelja Hypo ima vremena do sredine 2015. a do tada može računati na izdašnu pomoć Republike Austrije – prema proračunu R Austrije koji je jučer dobio odobrenje od EC-a to je nemalih 8,7 milijardi eura!
Dakle čini mi se da Hypo ima nekoliko solucija i dovoljno vremena da rasčisti priču oko Diokija.

COMMISSION OPINION
of 15.11.2013
on the Draft Budgetary Plan of AUSTRIA
{SWD(2013) 610 final}
Vaš link …

Nadam se da stetili igru.


http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/cermak-dobio-opasnog-protivnika-za-preuzimanje-diokija-/

U igri je i dalje Ivan Čermak, no s obzirom na to da Dioki ide u stečaj (za mjesec dana očekuje se prvo ročište), a Dina u predstečajnu nagodbu, ponude bi trebalo razdvojiti. S time da stvari s Dinom zapinju. Naime, Zagrebačka banka podnijela je tužbu na Visokome trgovačkom sudu zbog toga što je Dina kao dužnica uime banke odlučila da se dio duga banci pretvori u temeljni kapital. Dobije li Zaba tužbu, i Dina će završiti u stečaju.

kvart99
ako vladi nije u interesu da Dioki i Dina opstanu
nek sve gurnu u stecaj i neksa likvidiraju
al nadam se da ovdje ide preokret

U igri je i dalje Ivan Čermak, no s obzirom na to da Dioki ide u stečaj (za mjesec dana očekuje se prvo ročište), a Dina u predstečajnu nagodbu, ponude bi trebalo razdvojiti

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/aod/danas-aktualno/43211/

od 7. minute, u principu ništa novo, sve što je rečeno ovih dana. Vidjet ćemo sljedeći tjedan.

-Jeste li čuli koje su namjere investitora ako krene a ozbiljan je?
-Namjera mu je da pokrene takvu proizvodnju da će cjelokupno područje Dine biti pokriveno tehnološkom infrastrukturom.
Radi se o ulaganjima mjerenim u stotinama miliona eueića.[emo_smijesak][emo_vrtimise][emo_cool]


-Jeste li čuli koje su namjere investitora ako krene a ozbiljan je?
-Namjera mu je da pokrene takvu proizvodnju da će cjelokupno područje Dine biti pokriveno tehnološkom infrastrukturom.
Radi se o ulaganjima mjerenim u stotinama miliona eueića.[emo_smijesak][emo_vrtimise][emo_cool]

mislim da je jutarnji list prije 10 dana imao dobru informaciju

Morate ipak priznati da se svi mi koji dionice imamo (čak i od onih 16-20 kn razina, a kamoli oni od prije) ovdje hvatamo ne za slamku, već slamčicu.

Eventualni novi ulagači koji sanjaju veliku zaradu ipak bi trebali biti svjesni da je stečaj ne samo izgledna, već i izglednija opcija. Izbjegavanje stečaja bit će manje-više ravno čudu.

Neki dan su u medijima objavili da se radi o amerikancima….jucer u nl navode da se radi o fondu ili cemu vec iz londona…po tablicama su rusi..Btw..kako su to iskordinirali da bas tad novinari budu na ulazu u Dinu kad oni dodju..??…Ovo sto navodite nekakav sastanak Josipovića s sindikatima…na sluzbenim stranicama predsjednika ne postoji nikakva obavjest…btw..gda Mazal je odavno dala ostavku na funkciju u ministarstvu gospodarstva…Uprava ne daje informacije o potencijalnom investitoru na zamolbu investitora…koji ima veci proracun nego rh..??..itd..itd….da ne nabrajam vise jer mi se gadi koliko i kakve se sve stvari u ovoj drzavi mogu radit a da nitko nikoga ne pozove na odgovornost. Zaista bi mi bilo drago da je sve ovo samo slucajnost i da se iza svega kriju postene namjere i nadam se da ce na sljedeci sastanak s Dolezilom..Janiskom..i “tim” investitorima doci i netko iz drzavnog odvjetnistva pozvanog od strane zse da utvrdi identitet osoba koje se isticu kao kupci..ili dok toga nema blokirat trgovanje dionicama diokia jer zse nije mjesto gdje se treba takmicit tko ce koga prije zahebat i poslje mu se smijat …mozda jednog dana ljudi shvate cemu zse sluzi…ali ja sve manje u to vjerujem.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close