DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Šta se bježi sa aska da ih se slučajno ne poklopi. Kosor javi se![emo_plazi]

@ingroman
ja sam još jučer napisao da taj 2000H ima 5000 komada. ne znam što se zbiva, ali miriši na rast preko 10 kn u ponedjeljak

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


@ingroman
ja sam još jučer napisao da taj 2000H ima 5000 komada. ne znam što se zbiva, ali miriši na rast preko 10 kn u ponedjeljak

Ne smiju nas držati u neizvjesnosti[emo_naivan]!morat će biti neka objava[emo_cool]naravno pozitivna,[emo_novac]bar za vlasnike dionica i sve ljude dobre volje[emo_smijeh]

sve sindikate Diokija, kao i Stožer za spas Diokija primit će u petak u 16 sati predsjednik države Ivo Josipović. Sastanak je dogovorila nova savjetnica za gospodarstvo Tamara Obradović Mazal, a Diokijevci na Pantovčak idu s ciljem jačeg uključivanja Josipovića u okončanje agonije Diokija,
…jel se ovo odnosi na danas ? morat će nešto procurit…

vid'la žaba...

osobno mislim da će ukoliko dođe do kupnje Ježić prodati svoj udio za 30ME ili više. A onda tu nađite sebe.

koski
Kako si došao do tog iznosao od 30M€? Bacanjem graha ili ti je vidoviti Milan šapnuo?

Robert Ježić još nije vratio Hrvatskoj onih pet milijuna eura usprkos presudi! – nego se sve i dalje kroz poreze prebacuje na leđa pokradenih i najugroženijih.[emo_mrgud]

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Tajanstveni-ulagaci-ce-odluku-o-Diokiju-i-Dini-objaviti-iduci-tjedan
Janiška “za sada vrlo zadovoljan”.

vid'la žaba...

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Nadzorni-odbor-Dine-trazi-Cermakovo-ocitovanje
…a čeka se i Čermakova nova ponuda…

vid'la žaba...

Iz članka u Novom listu, ali stvarno ne može biti jasnije napisano:

Naravno, treba vidjeti na koji način se mogu uključiti, s obzirom na stečaj Diokija i predstečajnu nagodnu Dine

http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/Tajanstveni-ulagaci-ce-odluku-o-Diokiju-i-Dini-objaviti-iduci-tjedan

U članku ne piše, ali vjerujem da će ponuda postojćim dioničarima varirati između hovna na šibici i hovna na kiši.

lebowski

Izgleda da ova investicija postaje sve realnija.
Razlika izmedu ove i onih prije ostalih “investitora” je ipak ta da ova dolazi iz usta sluzbenih institucija RH (Vlada RH, Linic tj. Janiska koji je Vladin agent)
dok oni prije nisu dolazili od Vlade RH, nego uglavnom od sindikata i tko zna koga sve ne.

Svi koji su prodali Diokija po 5-7, a ovo upali i dionica ode gore vrlo visoko mogli bi sami sebe pojest od jala.
A imali su priliku jucer kupit jeftino.
Janiska je u NL izjavio da je vrlo zadovoljan kako se stvari razvijaju.
Pricekajmo konferenciju za novinare i sluzbenu objavu iduci tjedan.

P.s. svi koji zele kupit Diokija pazite da prije konferencije ne bude blokirano trgovanje kao sto je bilo prije rocista psn-a, ali ovaj put iz suprotnog razloga.


Razlika izmedu ove i onih prije ostalih "investitora" je ipak ta da ova dolazi iz usta sluzbenih institucija RH (Vlada RH, Linic tj. Janiska koji je Vladin agent)
dok oni prije nisu dolazili od Vlade RH, nego uglavnom od sindikata i tko zna koga sve ne.

“Vladin agent” vam govori da DIOK ide u stečaj.

New Report

Close