DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja samo znam da ovaj na 6,83 prodaje 20000 dionica, sada je vidljivo 40H, ali valjda taj zna malo više od nas, npr. da ovim navodnim ulagačima nije interes ulaziti u PSN dubioze, pa zato su i čekali mjesecima da se riješe toga, i da kupe imovinu.

A da nije u autu bio većinski vlasnik???Pa baš da se preda bez ispaljenog metka, nema smisla!!!

A sta nam govori analiza samog auta?
Marka, boja, velicina, snaga, gume, stakla, …

I najvaznije registracija!


Ja samo znam da ovaj na 6,83 prodaje 20000 dionica,

ma da? a kako ti to znaš majstore? [emo_smijeh]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Gricni malo pa ćeš vidjeti.

to ti je argument? [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Ako je snimatelj dao naslov slici DOLAZAK ZAINTERESIRANIH RUSKIH INVESTITORA – DINA PETROKEMIJA D.D – OMIŠELJ KRK / SN. DAMIR ŠKOMRLJ / KRK , 14-11-2013 zašto je u naslovu misteriozni?

Koji je to naslov-i novine


Ako je snimatelj dao naslov slici DOLAZAK ZAINTERESIRANIH RUSKIH INVESTITORA – DINA PETROKEMIJA D.D – OMIŠELJ KRK / SN. DAMIR ŠKOMRLJ / KRK , 14-11-2013 zašto je u naslovu misteriozni?

… misteriozna je kompanija, ali u autu s ruskom tablicama može sjediti neko iz bilo koje kompanije (katarske, američke, azerbajđanske …), pustimo to

… glavno je ovdje pitanje način ulaska u posao, očito su ovi “misteriozni” dugo sve proučavali u papirima i na karatama, a sada su samo obišli “lice mjesta”, da bi tako završili sve uvide, i uskoro donijeli odluku, u korist radnika i proizvodnje, nadamo se …

@ingoman
evo dolazi ovaj nalog na red 40 komada-6,83 kn H.
Da vidimo koliko je toga iza,

Ha,ha-ukupno 267 komada je bilo pod tim nalogom-H

New Report

Close