DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako je ovo istina i ponuda bude stvarno dana, ovo je čudo, mirakul, Čermak je nudio 27 milijuna eura i skoro je prošlo, a ovi nude 500-800 milijuna eura, onda nema više govora o potrebi stečaja, vlada ima da prostre crveni tepih i Milanović osobno da ih nosi na rukama, ova mu šestorka nosi spas.

ajde da vidimo i to čudo [emo_beztona]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Zanomljivo kako nekog ovakvog…”Oni raspolažu s ogromnim kapitalom i jači su od hrvatskog proračuna”, rekao je Janiška…ne spominje nitko od ministara…politicara..nema doceka od strane lokalnih mocnika.. Ma naravno..takvi nam svakih par dana secu po pogonima i neda nam se vise s njima gubit vrijeme.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Pa sada je valjda svima jasno: Priča oko Diokija trebala se završiti sa Čermakom i zato je interesovanje ove multinacionalne kompanije bilo zataškano i stavljeno u drugi plan.

Kako je vec svima poznato, americke korporacije su olicenje nesebicnosti i rada za opci interes, tako da sam siguran da im je medju prioritetima prilikom ove investicije, ocuvanje postojecih radnih mjesta, spasavanje postojece infrastrukture te bogacenje dionicara koji sad kupuju dionicu po jedan dolar.

Stalna na tom svijetu samo mijena jest

@svi
Pričam ti priču….od 28kn,pa od 24kn…pa evo nas na 6kn…a ja i dalje pričam ti priču.

@lidl

o kakvom rastu pričaš,i kakvoj barikadi?kad bude nešto konkretno i službeno onda ćemo pričat o rastu…a do tad i dalje je ASK jači od BID-a…ČINJENICA.

pozdrav!

Kad bude nesto konkretno i sluzbeno onda ce biti “prosla baba s kolacima”.
Jer ce trgovanje biti blokirano i nece biti prilike kupiti vise po ovim cijenama.
Pazite da vas blokada ne iznenadi, a vi bez dionica.

@dodo001

Mnoge je iznenadila blokada,kad je roknulo s 24-na 4kn….takoo da….bolje bit OUT dok ne dodje nešto službeno…Vi budite unutra i to je to,samo nemojte pričat da će “proći baba s kolačima” jer je mnogima “pao mrak na oči”!

p.s.a u ostalom što Vi ne udarite po Ask-u?!!gledajte koliko Vam se dionica nudi…..zapeo sam u diokiju ali neću druge “navlačit” bolje muški izginut do kraja nego vući i ostale sa sobom…!

pozdrav!

http://novine.novilist.hr/Default.asp?WCI=Rubrike&WCU=2859285D2863285928592863285A28582859285B286328962897289E28632863285E2860285D285B285B285B28632863286328592863K

U cijeloj ovoj priči je dobra jedna stvar – brzina. Znači već sljedeći tjedan će se znati hoće li šta biti i to je to, nema višemjesečnog natezanja kao svaki puta do sada.

@oficir
Ok, ali prije nego sto dode “nesto sluzbeno” ici ce blokada trgovanja.

Kad to sluzbeno bude objavljeno onda vise nece biti prilike kupit po 6-7.

Tko kaze da lagano ne dokupljujem u skladu sa svojim mogucnostima.

Vjerujmo Vladi RH i nitko nece izginut.

@dodo

A tko kaže da to nešto službeno neće onemogućit da prodaš po 6 kuna, a omogućit novi gubitak? Iz svih tih članaka se da isčitati da se kupuje stečajna imovina.

New Report

Close