DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo nisu rekli kolega joka dali ce se ta tvrtka u kojoj bi radnici bili zaposleni zvala i dalje Dioki. Nadam se da razumjete sta zelim reci

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Na Krk je zaista stigla nekakva delegacija.Dali su to zaista investitori ili samo znatiželjnici pokazati će vrijeme.Ja sam osobno veoma skeptičan i to zbog toga što bi se u slučaju pravog investitora naša Vlada itekako hvalila.Kada netko kupi par šivaćih mašina i zaposli pet _šesst jadnica onda je to udarna vijest na HTV-u.Zaista bih volio da griješim ali kako narod kaže :" Koga zmija ugrize i guštera se boji."

A tak je to – na Dini prošla PSN – sve čisto i OK pa ne fali investitora.
Cijena – prava sitnica!


opet ista priča o novim "kupcima".
koliko je do sada "sigurnih kupaca" DIOKI-a prodefiliralo pogonima koji se raspadaju? ja se sjećam švicaraca, azera, amerikanaca, turaka, holanđana, čermaka i sad opet amerikanaca. sa svim tim "zainteresiranima" DIOKI je došao do toga da je sudu službeno predan zahtjev za otvaranje stečaja nad DIOKI-em…

prijedlog a ne zahtjev a to je ogromna razlika[emo_zloban]

Koliko sam razumio na talijanskim vijestima, kažu da su posjetili Zagreb a sutra su u Omišlju, veoma lijep prilog na Radio Rijeci.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Jel se netko zapitao zašto se netko (znamo i tko) tako brutalno iskrcava na asku sa skrivenim nalozima po 2000H, ako postoji dobra šansa da sve završi vraćanjem Diokija u pogon.


Jel se netko zapitao zašto se netko (znamo i tko) tako brutalno iskrcava na asku sa skrivenim nalozima po 2000H, ako postoji dobra šansa da sve završi vraćanjem Diokija u pogon.

ma to je onaj sa 5000 komada pa ih je kasnije stavio kao 2000H, nije on ni imao namjeru prodati nego zaustaviti rast, ne znam zbog čega, ali danas je pokupovano skoro 50.000 dionica što nije malo

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


Ma samo da 1/2 Dine lifra pokriva sav dug!
A tko je ne bi htio – petrokemija uz lng TERMINAL.

Pa ‘pola’ Dine je već radilo… i pogađate, lifralo: gubitke!
Cijele gubitke koje je saniralo pola Dioki-ja.
Zar doista mislite da 1/2 Dine može ikog spasiti ovdje?
Pa oni nisu mogli zaraditi ni za vlastitu plaću 30 godina a kamoli za nešto drugo, kome ti prodaju muda pod bubrege…

Moj je veliki prijatelj, ljudina, R. Dešu poslao u rodni kraj s konstatacijom: vrati se tamo odakle si došao jer ti mi dajemo za plaću

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

pa koji konzorcij bi pokrenuo proizvodnju na žitnjaku na livadi bez ičega ,svi pogoni su porezani i bačeni na sekundarnu sirovinu,a oni koji nisu porezani su devastirani od malobrojnih radnika koji još lutaju žitnjakom bez primanja te im je to jedini način da nahrane sebe i svoje obitelji.
Pa bilo bi im jeftinije i jednostavnije da pogon naprave na slobodnoj livadi izvan grada ili na području od posebne državne skrbi da budu oslobođeni dijela poreza.
to samo u slučaju da stvarno neki ludi i umnoporemečeni invenstitor odluči da baš u hrvatskoj napraviti kemijsku industriju gdje mora sve sirovine uvoziti
ima tu još dosta za komentirati ali mislim da ste shvatili,
P.S oprezno sa dionicama da se ne opečete



Jel se netko zapitao zašto se netko (znamo i tko) tako brutalno iskrcava na asku sa skrivenim nalozima po 2000H, ako postoji dobra šansa da sve završi vraćanjem Diokija u pogon.

ma to je onaj sa 5000 komada pa ih je kasnije stavio kao 2000H, nije on ni imao namjeru prodati nego zaustaviti rast, ne znam zbog čega, ali danas je pokupovano skoro 50.000 dionica što nije malo
[/quote]
Mnogo je kupljeno, a gdje ima dima ima i vatre, ovaj put ipak ima šanse za sve piromane jer je i ZSE reagirala stavivši Dioki u segment promatranja.

http://zse.hr/default.aspx?id=48390

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Bitno je da ima zainteresiranih investitora, a da li će se realizirati znati će se idući tjedan! Da ovaj iz top 10 ima inside info onda bi prodao po 30kn, a ne sada po 6kn tako da on nije nikakvo mjerilo. Zanimljivi su ovi što nemaju dionice i zazivaju stečaj. Bolje da trguju i nešto zarade jer od pisanja nema kruha.

PoAskuBidu
Izgleda da bi mogli blokirat trgovanje ukoliko se natpisi o investitorima pokazu vjerodostojnima da zastite prodavatelje koji sada prodaju po 6-7kn a sutra ce moci po puno vise.
To bi se moglo dogodit i ovih dana.

http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/potencijalni-ulagaci-u-posjetu-dini/30443/

vid'la žaba...

New Report

Close