DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nadam se da netko od istražnih organa čita ovaj forum i da ima dosta indicija za pokretanjem istrage u Diokiju po službenoj dužnosti.



zašto i dalje nema info o stečaju? da li se čeka nova vladina uredba pa da se DIOKI vrati u PSN zbog novih okolnosti (dolazak ulagača iz USA) ili ….????

Zato što nije održano stečajno ročište. Nigdje nisam pročitao da je Fina povukla prijedlog za pokretanje stečajnog postupka. Nisam vidio ni da je Vlada izmijenima Zakon o fin.posl. i ps nagodbi. A čak i da ga izmijeni, nisam vidio da su vjerovnici DIOK-a pristali na nagodbu, odnosno da će se održati još neko ročišto.

Kako mislite da bi ta Vladina uredba trebala glasiti? Evo mog prijedloga:

članak 0.

Odredbe Zakona o fin. posl. i ps nagodbi vrijede za sve tvrtke osim za Dioki.
[/quote]

uredba je navodno već napisana i uskoro bi trebala biti objavljena…hoće li se DIOKI time okoristiti – ne znam…vidjet ćemo
sve je ovo još na dugom štapu, može i na 0 kuna, ali ako Amerikanci uđu u firmu može ova cijena otići x2 i x3
u svakom slučaju kocka, ali to je već postalo normalno za ZSE [emo_smijeh]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Još jedan balon od sapunice koji se ubrzano napuhava… i kad pukne bit će to gore od separatorske dekompozicije na postrojenju polietilena na žitnjaku

ovo je tek viđenje trenutne situacije jednog malog radnika Dioki-ja na žitnjaku koji je prošao sito i rešeto te vidio sve

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


Još jedan balon od sapunice koji se ubrzano napuhava… i kad pukne bit će to gore od separatorske dekompozicije na postrojenju polietilena na žitnjaku

ovo je tek viđenje trenutne situacije jednog malog radnika Dioki-ja na žitnjaku koji je prošao sito i rešeto te vidio sve

[emo_ooooo]

Dobro je pitanje gdje je taj navodni investitor bio još 2010. kada su se pojavile prve naznake teškoća. Dioki će u stečaj jer je fnancijski posve propao, dužan je i bogu i vragu, svima. Neodgovoran vlasnik. Točka. Krimin*lac. Točka. Dioki je sada petrokemija kao što je doking autoindustrija.
Da takav investitor postoji, preuzeo bi firmu puno ranije, a ne ovako raz*ebati sve, potjerati ljude, porezati pogone.
To nikuda ne vodi.
Što mislite tko će te pogone pokretati? Tko, kada i na koji način?
Potrebna su specifična znanja i iskustvo, radnike ne možete naći na cesti ili burzi.
To je utopija. Ponašate se kao izgladnjeli kojem s komadom janjetine mašu ispred nosa i sline mu cure… ma koji pusti milijuni, budite ozbiljni

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


Dobro je pitanje gdje je taj navodni investitor bio još 2010. kada su se pojavile prve naznake teškoća. Dioki će u stečaj jer je fnancijski posve propao, dužan je i bogu i vragu, svima. Neodgovoran vlasnik. Točka. Krimin*lac. Točka. Dioki je sada petrokemija kao što je doking autoindustrija.
Da takav investitor postoji, preuzeo bi firmu puno ranije, a ne ovako raz*ebati sve, potjerati ljude, porezati pogone.
To nikuda ne vodi.
Što mislite tko će te pogone pokretati? Tko, kada i na koji način?
Potrebna su specifična znanja i iskustvo, radnike ne možete naći na cesti ili burzi.
To je utopija. Ponašate se kao izgladnjeli kojem s komadom janjetine mašu ispred nosa i sline mu cure… ma koji pusti milijuni, budite ozbiljni

Janiška tvrdi da bi oni željeli startati već s Novom godinom i odmah bi, kaže, zaposlili oko 500 ljudi.

Ježić ne miruje, tajanstveni stranci snimaju Dioki

Ma samo da 1/2 Dine lifra pokriva sav dug!
A tko je ne bi htio – petrokemija uz lng TERMINAL.

Na Krk je zaista stigla nekakva delegacija.Dali su to zaista investitori ili samo znatiželjnici pokazati će vrijeme.Ja sam osobno veoma skeptičan i to zbog toga što bi se u slučaju pravog investitora naša Vlada itekako hvalila.Kada netko kupi par šivaćih mašina i zaposli pet _šesst jadnica onda je to udarna vijest na HTV-u.Zaista bih volio da griješim ali kako narod kaže :” Koga zmija ugrize i guštera se boji.”

Sava,št anisi ti pisao prije par mejseci/tjedana na forumu da ovo nije istina i da ne postoji ovrha Siemensa?!

Inače upravna zgrada Ježićeve tvrtke pod hipotekom je Siemensa koji je započeo ovrhu, no trenutačno je, prema riječima Mladena Janiške, predstečajnog povjernika, zaustavljena.


Na Krk je zaista stigla nekakva delegacija.Dali su to zaista investitori ili samo znatiželjnici pokazati će vrijeme.Ja sam osobno veoma skeptičan i to zbog toga što bi se u slučaju pravog investitora naša Vlada itekako hvalila.Kada netko kupi par šivaćih mašina i zaposli pet _šesst jadnica onda je to udarna vijest na HTV-u.Zaista bih volio da griješim ali kako narod kaže :" Koga zmija ugrize i guštera se boji."

bilo je sada ra radio rijeka.


Na Krk je zaista stigla nekakva delegacija.Dali su to zaista investitori ili samo znatiželjnici pokazati će vrijeme.Ja sam osobno veoma skeptičan i to zbog toga što bi se u slučaju pravog investitora naša Vlada itekako hvalila.Kada netko kupi par šivaćih mašina i zaposli pet _šesst jadnica onda je to udarna vijest na HTV-u.Zaista bih volio da griješim ali kako narod kaže :" Koga zmija ugrize i guštera se boji."

ovo im je povijesna šansa za zaokret i popravak rejtinga jer bi time:
1. privukli veliku investiciju (navodno par milijardi kuna)
2. spasili stotine radnih mjesta

Inače, prije par dana u NN objavljen je Zakon o strateškim investicijskim projektima RH koji daje ogromne ovlasti vladi vezano uz investicije

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


…Janiška tvrdi da bi oni željeli startati već s Novom godinom i odmah bi, kaže, zaposlili oko 500 ljudi.

Ježić ne miruje, tajanstveni stranci snimaju Dioki

Evo pocele i ovdje dobre vijesti stizat sa svih strana.Nego o kojoj se Novoj godini radi.Ovoj za misec i po dana ili nekoj jos novijoj??

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close