DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma meni se sada čini da ide licitacija tko da više, i da ide obnovljeni PSN.

@lucijan
“oni” ne šetaju po pogonima sami,već u njegovom prisustvu.kad bi vi prodavali kuću ili stan tada bi uz kupca koje razgledaje bili vi ili netko iz agencije.a taj netko iz agencije vam je u slučaju diokija g.Janiska.pozz


Ma meni se sada čini da ide licitacija tko da više

čim se iskrca ekipa koja ovo pumpa zna se kamo će cijena [emo_palacd]

kosor
kolega može samo u dva smjera
mada bih ja volio da ide up

Nije problem u tome što oni pumpaju i zele se iskrcati.
To svako normalan vidi.

Problem je što im regulator dozvoljava da to rade, umjesto da konačno blokira trgovanje dok se sve ne razjasni oko stečaja.

kvart99
zašto bi zaustavili?
tko vas tera da trgujete ili ne trgujete sa dionicom Diokija


kosor
kolega može samo u dva smjera
mada bih ja volio da ide up

ma neka raste, nemam ništa protiv, dapače volio bih da se firma spasi i radnici zadrže posao, ali nakon svih dosadašnjih “kupaca” koji su ovdje dolazili i odlazili, vrlo sam skeptičan prema svemu

kosor
rizik je velik…tu se slažem
al svatko odlucuje o svojoj sudbini
svi smo ovdje da zaradimo …..

sto se ovdje desava, naime ne pratim ovu dionicu ali mora da su ugovorili neki strasno profitabilan,dugorocan posao ili su iskazali enormnu dobit kad im dionica ovako brutalno raste[emo_ooooo]

@gruba
I dali bi bilo normalno da vas kao vlasnika onda taj iz agencije obavjesti koga je vodio po vasem stanu…i jos ako je taj dao pismo namjere da vam kaze o kome se radi a ne samo nacelno da je s nekim bio i da ima pismo ali vam bas jos to nece rec dok ne bude obavezujuce..!?! Dali bi tog agenta smatrali za ozbiljnog partnera ili vise kao nekog muljatora…zavlakaca… koji ima neke druge interese?

Pozdrav

svi smo mi Crobex


I dali bi bilo normalno da vas kao vlasnika onda taj iz agencije obavjesti koga je vodio po vasem stanu…i jos ako je taj dao pismo namjere da vam kaze o kome se radi a ne samo nacelno

u situaciji u kojoj je DIOKI sigurno da ne može postavljati uvjete, tako da ako je netko doista zainteresiran i traži tajnost, onda nema druge nego to poštovati

kosor
Opet su vam prosle dionice, pa se sada nadate nizim cijenama.

Ovo sa investitorima dolazi od samog Janiske koji je Linicev lutak.

Pa nije valjda da ne vjerujete Linicu, Milanovicu i vladi RH pa ste zato prodali svoje dionice?

Mi koji vjerujemo vladi RH drzimo dionice.

New Report

Close