DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

diokidina
kolega radio rijeka ne laže
ovdje ce bit još vatrometa

diokidina
Vjerojatno su onda usli i izasli na straznji ulaz kad ih niste uocili.
Sacekajmo objave.
Linic sigurno nece dopustiti da Dioki ode u stecaj ili da se rasproda za male pare.

Zar mislite da ce Vlada, Milanovic i Linic za… radnike i investitore?
Ove na Diokiju ili bilo koje druge. Velike ili male…
Hocete reci da ne vjerujemo Vladi?

@diokidina
ne mogu da vjerujem.upravo dok pišem u postrojenja na žitnjaku ušao zamjenik ministra gospodarstva Alen Leverić sa amerkinacima (navodno neki fond). te dobio informaciju da su jutros pregledavali dokumentaciju u svezi stečaja.
ako nešto još dodatno saznam javim.šokiran sam,jer sam mislio da novinari lažu.pozdrav

……………………………………………..
rekao sam strpljenje i sačekajmo objavu radio Rijeke danas,ili sutra.
da vidimo točno o kome se radi i dali je točna informacija iz novog lista i izjave Janiška o ulaganju od 100 milijuna eura u DIOKI-DINA.
http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/16/16b320a21b3f1d60ab59558dfb2da004_1.jpg

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Rusko-americka-tvrtka-kupuje-Dinu-i-Dioki-za-100-milijuna-eura

ipak je clanak iz jutarnjeg bio ispravan


…da su jutros pregledavali dokumentaciju u svezi stečaja[/b].

ameri su pametni, nisu slučajno najjače svjetsko gospodarstvo
vidjeli su da bi u PSN morali nahraniti previše gladnih usta i platiti previše tuđih dugova pa su sačekali stečaj da bi kupili one dijelove firme koji ih zanimaju, bez dugova firme i bez obveza prema radnicima…pa će potom lako zaposliti one radnike koji im doista trebaju


ne mogu da vjerujem.upravo dok pišem u postrojenja na žitnjaku ušao zamjenik ministra gospodarstva Alen Leverić sa amerkinacima (navodno neki fond). te dobio informaciju da su jutros pregledavali dokumentaciju u svezi stečaja.
ako nešto još dodatno saznam javim.šokiran sam,jer sam mislio da novinari lažu.pozdrav

Sad mi je jasno zašto su uz jedan objekt uz koji sam se provezao jutros u ZG uvedene mjere osiguranja!

kosor,
kada bi to išlo tvojom logikom i kada bi Dioki nestao u stečaju kao što ti to iz neznam kojeg razloga neprestalno priželjkuješ – jedini nazivnik koji bi se mogao podvući bio bi – PLJAČKA.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Katarani-stizu-na-konacni-dogovor-o-LNG-terminalu


kada bi to išlo tvojom logikom i kada bi Dioki nestao u stečaju kao što ti to iz neznam kojeg razloga neprestalno priželjkuješ

ja ne priželjkujem stečaj nego ukazujem na navlakače koji su radi svog profita forumaše navukli na kupnju DIOKI-a na 27-30 kn, a isto pokušavaju i sada cijelo vrijeme izmišljajući fantomske kupce od kojih već 2 godine nema ništa!
PSN je obustavljena i službeno je podnijet zahtjev za otvaranje stečaja, to su jedine službene činjenice, sve ostalo je manipuliranje neprovjerenim izjavama kakve slušamo zadnje 2 godine!

znam samo da su amerikanci.ali nisam uspio doznati koji fond.jer su bile jake mjere osiguranja.nitko im se od nas nije mogao približiti.jedinu informaciju imam da su navodno sutra na krku.pozdrav

Jesu li ove “nove okolnosti” prilika za ukrcaj, ili iskrcaj?
Sve mi tu nešto smrdi…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


znam samo da su amerikanci.ali nisam uspio doznati koji fond.jer su bile jake mjere osiguranja.nitko im se od nas nije mogao približiti.jedinu informaciju imam da su navodno sutra na krku.pozdrav

bit ce zanimljivo

New Report

Close