DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pozdrav bivšim kolegama
evo pročitao sam da neki članovi uprave su zauzeti objašnjavanjem gdje je što nestalo,
mislim da ovim prodajama sekundarne sirovine mnogi će dobro popuniti kučni buđet za predstojeće blagdane
toliko toga je otišlo iz kruga tvornice malo po malo a mi koji smo na burzi da dobijemo malo da nam zamažu oči
stvarno je vrijeme da prestanu, zar im nije več dosta
pa osigurali su se
I kome je u interesu da kao stručnjak u svom području trune 2 godine u diokiju bez plaće ako nema koristi??

I tko nam se pojavljuje.
http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/tko-su-ulagaci-zainteresirani-za-dinu/29845/

Prekrcaj iz DIOKIJA u DDJH
pa kasnije obrnuto

ovdje je samo jedna igra aktualna.

a zove se “ko zadnji magarac”.

Vežem se na članak radio Rijeke, to Vam je ono što sam pisao u nekoliko postova, sumljivi investitori, snimanja situacije, očekivanje ponude, odustajanja, pa ljudi toga smo već siti, obmanjivanja i laži. Čermak je jedan od njih manipulatora, neka i njega DORH istraži, prijeratne, ratne i posljeratne aktivnosti i kapital.

Nadalje, ako su ovi koji su ostali mogli imati ogromne plaće, a ništa se nije radilo zašto i nama nisu dali bar zaslužene plače, ako ne sve bar pola.

Vjerujem da si jaaaako pogriješio[emo_cool]


Vežem se na članak radio Rijeke, to Vam je ono što sam pisao u nekoliko postova, sumljivi investitori, snimanja situacije, očekivanje ponude, odustajanja, pa ljudi toga smo već siti, obmanjivanja i laži. Čermak je jedan od njih manipulatora, neka i njega DORH istraži, prijeratne, ratne i posljeratne aktivnosti i kapital.

Nadalje, ako su ovi koji su ostali mogli imati ogromne plaće, a ništa se nije radilo zašto i nama nisu dali bar zaslužene plače, ako ne sve bar pola.

Bože ,šta je svama,jedino preuzimanje garantira isplate plaća.

Hypo verliert Dioki
?????
75,91%
??????


Hypo verliert Dioki
?????
75,91%
??????

Savo, nismo mi egiptolozi.Budi jasniji.

gubi

pepe7

@sava
o čemu je riječ??
što je Hypo isplaćen u tom omjeru ili??


Hypo verliert Dioki

pa normalno da će ga izgubiti u stečaju [emo_smijeh]

New Report

Close