DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PETINA
korisnik od: 15.01.2007.
lokacija:
broj poruka: 660

pixma:
” Lijep pad jutros,samo me zanima zasto_pray

nista narocitoproud biti ce interesantno kada se neki budu pitali pa zasto ova pozitivna blokada vec traje nekoliko dana na DIOKI-u i to ce biti vrlo,vrlo,vrlo brzo[thumbsup]

Plus će svi koji prodaju ovoliko ispod cijene Dioki debelo požaliti.[thumbsup][thumbsup]


Lijep pad jutros,samo me zanima zasto_[pray]

Filozofija “krda” vlada nasim trzistem (ne samo nasim)… u petak su potonuli indeksi u SAD, danas pocelo negativno u Europi i Aziji i eto ti stampeda… a i priprema se teren za FI koja bi trebala izici do kraja ovog mjeseca… nista neobicno…

Ako ulažete u fundamente, ne možete izgubiti. Šećer dolazi na kraju.


Plus će svi koji prodaju ovoliko ispod cijene Dioki debelo požaliti.[thumbsup][thumbsup]

Ima jedna izreka …..”Sila Boga ne moli!!!”
Tako je to i sada.

“Power Machines” will supply equipment for thermal power plant “Sisak-3” (Croatia)

26.02.2008

JSC “Power Machines) and JSC “VO “Tehnopromexport” (general construction contractor) have signed a contract on supplying of basic power equipment for the constructed thermal power plant “Sisak-3” (Croatia).

In accordance with the contract “Power Machines” will provide for manufacturing, supplying and installation supervision of gas-turbine plant GTE-160 (on the license of “Siemens” company) and of heating steam-turbine plant type K-80/65-7,0 with corresponding generators for gas-vapor block of thermal power plant “Sisak-3” with capacity of 230 megawatt.

In accordance with the contract the equipment should be supplied in 2009 and putting into operation of the plant is planned for spring 2010.

Ovo je dosta stara priča o djelimičnom zatvaranju klirinškog duga Rusije, a sad je definitivno aktualna!
Nisam vidio u našim tiskovinama sličnu objavu, a niti na HEP-ovim stranicama.
Moje je pitanje odakle će dolaziti PLIN za navedeno postrojenje?

Bilo kako bilo, ja sam danas još malo dokupljivao po 505! Hvala prodavatelju! [thumbsup]

Možda je ovaj deal između Rusije i Hrvatske samo vrh sante leda.
Gdje ima Plina ima i vatre!

[cool][thumbsup] Prije dva, tri dana 549 danas opet rušenje.[lol]


Etilen će se dovozi brodovima u Omišaljsku luku, a pošto se očekuje u svibnju potpisivanje izmeđe Libije i Hrvatske, sporazuma o izbjegavanju dvostrukog oporezivanja, to će etilensku sirovinu učiniti dodatno jeftinijom.

Oh-my-God. Znas li ti uopce sto je dvostruko oporezivanje?

Krepat ma ne molat.

@
patrick

Ako nemaš konkretnih i konstruktivnih razmišljanja na temi DIOKI, onda nas liši svojih “veleumnih ” primjedbi.Osim toga nisi dobro opservirao cjelokupan kontekst, te ubuduće upotrebljavaj hrvatski jezik, koji po svom bogatstvu je više nego dovoljan da se adekvatno izraziš.


@ patrick Ako nemaš konkretnih i konstruktivnih razmišljanja na temi DIOKI, onda nas liši svojih “veleumnih ” primjedbi.Osim toga nisi dobro opservirao cjelokupan kontekst, te ubuduće upotrebljavaj hrvatski jezik, koji po svom bogatstvu je više nego dovoljan da se adekvatno izraziš.

Posteno.

Oh-moj-boze. Znas li ti uopce sto je dvostruko oporezivanje?

Kako sporazum o ukidanju dvostrukog oporezivanja utjece na pojeftinjenje etilenske sirovine?

Krepat ma ne molat.

dvostruko oporezivanje tiče se fizičkih osoba. patrick je u pravu

...povijest se ponavlja...


“Power Machines” will supply equipment for thermal power plant “Sisak-3” (Croatia)

Ovo je dosta stara priča o djelimičnom zatvaranju klirinškog duga Rusije, a sad je definitivno aktualna!
Nisam vidio u našim tiskovinama sličnu objavu, a niti na HEP-ovim stranicama.
Moje je pitanje odakle će dolaziti PLIN za navedeno postrojenje?

Odgovor je jasan – iz domaćih plinskih polja! Naime HEP može/želi kupovati samo plin iz domaćih polja. Već plin koji dolazi iz Rusije je njima puno preskup. O plinu koji bi dolazio preko LNG terminala ne mogu ni pomišljati jer će taj biti još daleko skuplji od ruskoga.

New Report

Close