DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.energetika-net.com/vijesti/plin/ukrajina-zeli-jadranski-plinski-koridor-17803



@dioki

A dali pisu prijavu za otudenje ili pokusaj otudenja 35% Dine petrokemije koja je u 100% vlasnistvu diokija?

Ili možda ih pitaju kako su ispod cijene prodali zemljište JANAF-u – i to za 10-ak milijuna eura?
Ili ih pitaju kako su bez naknade prenijeli u državno vlasništvo oko 100k m2 zemljišta na Dini?
Ili ćemo mi dioničari postaviti ta pitanja kada dođe vrijeme?

s ovom dozom optimizma kod kolege save ne bi se čudio da dionica ode na 5000,jer kako će svijet uopće funcinirati bez diokija pitam ja vas

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ma budi bez brige…Eto Zmajkija..alias inverteratj. konvertera….dvije tri piroške i jogurt…to mu je dovoljno…[emo_namigusa]
A koliko je malih dioničara zahebao i dovodio i dovodi u zabludu svojim perfidnim navlačenjem bilo gore ili dole je u najmanju ruku totalno abnormalno nemoralno…

A BALVANA!!! :) :) :)


Ili ćemo mi dioničari postaviti ta pitanja kada dođe vrijeme?

Požurite sa sastavljanem pitanja, jer ne bute još dugo dioničari.



Ili ćemo mi dioničari postaviti ta pitanja kada dođe vrijeme?

Požurite sa sastavljanem pitanja, jer ne bute još dugo dioničari.
[/quote]

Pa vidiš da su neka već sastavljena!
A ako misliš da se neće propitivati i postavljati pitanja varaš se – hoće itekako.


http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/clanak/tko-su-ulagaci-zainteresirani-za-dinu/29845/

I kaj sada ekipa.???



Šta je Lacoste iliti Sava kako god očes,kamo su ti ti izmisljeni strateski partneri kamooo?Pisi nam malo o njima pisi nam malo o proizvodnji pisi nam malo o isplati plača pisi nam malo…..ispratimo trgovanje bla bla reci ljudima Diokia i Dine kamo su njihove plače reciiiiii,kokosaru jedan

prijatelju, nisi li se obratio na krivu adresu-možda bi ti Bodljić ili čak Lenjin ili Moša Pijade mogli dati više odgovora na pitanje Što činiti?
[/quote]

Nije, sava i lacoste su upućeniji i oni su jedini mjerodavni i sveznajući oko strateških partnera i pitanja poslovanja diokia. Dakle pitanje ide na dobru adresu.


Ili ćemo mi dioničari postaviti ta pitanja kada dođe vrijeme?

Je siguran sam da ces ti postavljat pitanja. Samo ne znam kome. Kad to mislis pocet? Da se dođem malo smijat…

@lacoste
Kaj, “kaj sad”? Zna se, aktivirati sredstva za spekuliranje, kupiti dioki, izaci na nekom targetu (kolko si vec ko odredi). I to je to. Znam ja da je to prema evandjelju po lacoste-sava vec sve dogovoreno i sigurno, ali ja sam u clanku primjetio rijec “navodno”, tako da.. I ljudi ce doci, kako pise u clanku, ocijeniti stanje da bi tek donijeli odluku. Tako pise.

Stalna na tom svijetu samo mijena jest


@lacoste
Kaj, "kaj sad"? Zna se, aktivirati sredstva za spekuliranje, kupiti dioki, izaci na nekom targetu (kolko si vec ko odredi). I to je to. Znam ja da je to prema evandjelju po lacoste-sava vec sve dogovoreno i sigurno, ali ja sam u clanku primjetio rijec "navodno", tako da.. I ljudi ce doci, kako pise u clanku, ocijeniti stanje da bi tek donijeli odluku. Tako pise.

[emo_palacg]
Procjena bi trebala poslužiti kao podloga za donošenje konačne odluke o ulaganjima. Trebali su doći jučer, ali su dolazak odgodili za idući utorak. Istodobno se očekuje i revidirana ponuda Čermakovog Crodux plina, koji navodno nije odustao od svojih namjera vezanih uz Dinu i Dioki.

[emo_smijeh][emo_palacg]

Piše u Jutarnjem da je g. Ježić hospitaliziran u Švicarskoj nakon operacije abdomena.

New Report

Close