DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neka me netko uvjeri da ovdje ima razloga za rast dionice. Dok stupi na snagu izmjena zakona i pojavi se kupac, dioki ce biti u stecaju

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

navlakač koji je stavio na kupnju 50H na 5,89 kn, imao je samo 50+2 komada! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]


6. FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542) 15.416 0,38 Osnovni račun
prodaje mislim da je prije imao cca 24.000 komada
ali to nije sve:
ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)/FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542) 130.705 3,23 Skrb. račun
PRIMORSKA BANKA DIONIČKO DRUŠTVO RIJEKA (96675880337) 23.760 0,59 Skrb. račun
to su isto njegove dionice

10. FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542) 12.126 0,30 Osnovni račun

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ne srljajte kao guske u maglu.

kosor
Po cijele dane buljiš u ekran i pratiš naloge, a ne trguješ. Netko ti mora napisati da od toga nema kruha. Toliko negativnosti izlazi iz tebe pa i nije čudno da si nezaposlen jer takvog radnika nitko ne želi u svom kolektivu. Kad se promijeniš krenut će i tebi.

http://www.tszg.hr/cro/TSZG/Zakazana-rocista
na ovoj stranici možete pratiti stečaj jer sad imamo broj predmeta a na trg. sudu imamo tjedne rasporede pa sucima:
Zakazana ročišta Stečajnog odjela

Referada 7. sudac Vesna Malenica(msword, 35,00 kB)

Referada 31., sudac Nada Kraljić(msword, 37,00 kB)

Referada 20, sudac Lucija Butigan(msword, 34,50 kB)

Dakle otvorite dokument ms word sutkinje Vesne Malenice i tražite na rasporedu broj predmeta DIOK-ija koji je Predmet: St-1984/2013

Također na adresi http://e-predmet.pravosudje.hr/ možete pratiti sam predmet.

Dakle ovaj tjedan nema zakazanog ročišta ali idući tjedan će vjerovatno biti jer kao što bidite gužve baš nema. Za slijedeći tjedan objave su u petak popodne ili ponedjeljak ujutro.

E pa Đuro ima tešku ruku.


kosor
Po cijele dane buljiš u ekran i pratiš naloge, a ne trguješ. Netko ti mora napisati da od toga nema kruha. Toliko negativnosti izlazi iz tebe pa i nije čudno da si nezaposlen jer takvog radnika nitko ne želi u svom kolektivu. Kad se promijeniš krenut će i tebi.

ne brini ti za mene, nego za svoje brdo promašenih investicija na ZSE s kojim si već na -70%. [emo_ooooo]
ponovo ti kažem, obrazuj se, osnovna škola koju si s mukom završio nije dovoljna za uspjeh u životu…besposleno po cijeli dan trčkaraš za mnom na forumu u jalovim pokušajima da mi u nečem pariraš, ali ne ide ti to, tvoje pučkoškolsko obrazovanje spram fakultetske naobrazbe totalno je inferiorno, to je kao da se fićo pokušava trkati s ferrariem [emo_smijeh]

Ovo je super cijena za tvrtku koja je nadomak stecaja. Filipovic je ocito shvatio da je bolje prodat po 5kn nego prodavat po njuskalu

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

kosor
Tko ti želi parirati u pisanju crnjaka? To nije nikada bio moj stil. Inače magistar sam ekonomije, samo je pitanje kakvu si ti školu završio.

Kosor
Izgleda da si jedva izgurao nekakav zanat kad se nemaš s čim pohvaliti.


Neka me netko uvjeri da ovdje ima razloga za rast dionice. Dok stupi na snagu izmjena zakona i pojavi se kupac, dioki ce biti u stecaju

Sad bi tebe trebao netko kao uvjeravati!
Čemu.

No ja bih te uputio na Zakon o trgovačkim društvima.
Tabo ti postoje cijela poglavlja o Odgovornosti vladajućega društva i njegovih zakonskih zastupnika – dakle odgovornost Dioki Holding AG u slučaju Diokija.
Možda se na koncu sve prelomi preko tih 75,91% dionica?


Inače magistar sam ekonomije.

ma koga briga za to?!? ali čak i da jesi, uzalud ti to kad ne znaš ulagati i stalno gubiš lovu na ZSE.
kad uskoro bankrotiraš i sve izubiš moći ćeš mi se posvetiti ovdje na forumu 24 sata na dan [emo_smijeh][emo_palacg][emo_palacg]

New Report

Close