DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MiroBaricevic
mislm da se u onoj nelikviduši od dionice FNVC
pa sad ne znate kako izac od tamo
možda da se stavite na 62kn pa cu vas pomest


MiroBaricevic
mislm da se u onoj nelikviduši od dionice FNVC
pa sad ne znate kako izac od tamo
možda da se stavite na 62kn pa cu vas pomest

Nemam tu dionicu ali ako želite mesti dajte malo onda pometite ovo na DIOKI-iju pa Vama je ovo odlična cijena za dokup zar ne ?

E pa Đuro ima tešku ruku.

Pa sad bi mi trebali ulagat na osnovu informacija iz vlade i njenih sluzbenika..?..jedan dan jedno…nakon dva drugo..
“”..Odbacio je tvrdnje da je ugovor o gradnji plinovoda od LNG terminala na Krku do Ukrajine trebao biti potpisan danas da je predsjednik Vlade Zoran Milanović došao u Ukrajinu. „Mi ćemo i danas raditi na tome da se dogovore međusobni odnosi na tom projektu i da se u nekoj perspektivi zaista i jedan takav ugovor potpiše. Ali na tome treba još raditi“, naglasio je ministar Grčić. ..”

http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/novosti_i_najave/2013/studeni/potpredsjednik_vlade_grcic_zainteresirani_smo_za_konkretne_gospodarske_projekte_s_ukrajinom

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Moze li se u stecaju dina kao tvrtka prodati i sto bi bilo s dionicarima diokija u slucaju prodaje dine?

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Dioki na trgovačkom sudu:
Predmet: St-1984/2013
Trgovački sud u Zagrebu
Vrsta predmeta Stečajni postupak do otvaranja stečaja
Tijek postupka
Datum pokretanja postupka 31.10.2013.
Datum posljednje dodjele 04.11.2013. – sudac/sutkinja Vesna Malenica


Moze li se u stecaju dina kao tvrtka prodati i sto bi bilo s dionicarima diokija u slucaju prodaje dine?

Naravno da može. S dioničarima DIOK-a neće biti ništa. NOvcem od prodaje namirit će se vjerovnici, i to djelomično.



Moze li se u stecaju dina kao tvrtka prodati i sto bi bilo s dionicarima diokija u slucaju prodaje dine?

Naravno da može. S dioničarima DIOK-a neće biti ništa. NOvcem od prodaje namirit će se vjerovnici, i to djelomično.
[/quote]

A ako prodaju Dioki i Dinu zajedno.

Elektrometal d.d.
– ELKL-R-A
————————————-
Kakav je ovdje bio postupak.

Kad je ročište na Visokom trgovačkom sudu?

Pogledao sam sve cinjenice i zakone i stvarno nikome nije u interesu spasavanje diokija. Treba stvari pogledat realno i brzo se shvati da je stecaj 99% siguran. Rijesio sam se vece kolicine diokija,ostalo mi je jos malo za uspomenu. Lng terminal ce se realizirati s nekim novim tvrtkama,a dioki ce svima ostati u sjecanju kao velika kriminalna radnja. Stecaj je dugotrajan ali je ipak posteniji od PSN. Najvise mi je zao radnika koji su vise puta bili izigrani od strane ove vlade. Sava,Lacoste i dr. nema ovdje spasa i nemojte se pouzdat u ono sto bi bilo kad bi bilo. GAME OVER

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

a vidim stalo je trgovanje tko je zgrabio zgrabio i prodao prodao
nastupila je konsolidacija ,sad to može gore ili dole jel tako?

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

@fffffffff
a vidim stalo je trgovanje tko je zgrabio zgrabio i prodao prodao
nastupila je konsolidacija ,sad to može gore ili dole jel tako?

———————————————————-

Točno tako-može dole do 3-4 kn – ili skok do 10-11 kn.

New Report

Close