DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


… otud tolike igre oko DIOKI-a, niti će baš skoro biti završene …

igre? nema ovdje više nikakvih igara, to su samo puste želje onih koje su sava i lacoste10 navukli u dioki po 27-30 kn pa se sada tješe bajkama….

Hoće li netko objasniti zašto bi višegodišnji stečaj bio bolji od vraćanja na predstečajnu nagodbu do kraja godine?


Validus = lokalna građevinsko-uslužna firmica.
DIOKI = radi LNGa može imati međunarodni strateški značaj.

… otud tolike igre oko DIOKI-a, niti će baš skoro biti završene …


Dioki je već “gotova priča”,dragi kolega.
Zaludu vam nadanja.
Ali,OK,”nada umire zadnja”!
Pozdrav

Zato što tako nalaže Zakon, to je osnovno pod jedan, pod dva lakše je riješiti problem radnika i imovine, treće pa da je netko to htio kupiti odavno bi već kupio. A sad kad vidimo da najveći započinje sa prodajom ( ne RJ ) zasigurno on ima više informacija nego svi mi zajedno.

Zar nisam prije tjedan dva naglasio da će biti upravo ovakav razvoj događaja tj. nagli pad prometa i to se dogodilo. Neće ni stečaj znatnije pogurati cijenu dolje možda oko 3 kune jer dionice su pokupovane na puno većim razinama i nitko ne želi niti voli gubiti. A kad pogledamo cjelokupnu kupnju cca 20.000 komada je na razinama iznad 2 kune dakle cca 80.000 kuna…….

E pa Đuro ima tešku ruku.


Hoće li netko objasniti zašto bi višegodišnji stečaj bio bolji od vraćanja na predstečajnu nagodbu do kraja godine?

U stecaju prodajete imovinu da bi namirili vjerovnike..ili ti isti postaju njeni vlasnici na ime duga…Cijenu odredjuju vjerovnici a ne vi kao duznik.
PSN nije u interesu ni zgb ni hypu..a ni hepu…oni ce do imovine..novaca..cega vec doci prodajom ili dolaskom investitora..a dioki ce ostat bez icega..tj R.J.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

MiroBaricevic
kolega ukopo si se u FNVC pa ti dosadno
a nitko da vam pokupi onaj nalog od 177komada

@joka14
MiroBaricevic
kolega ukopo si se u FNVC pa ti dosadno
a nitko da vam pokupi onaj nalog od 177komada

———————————————————
ukopao se on i u LUKA PLOČE na 1800-2000 kn,a cjena 70 eura po dionici,očito ljudi nemaju pametnijeg posla .

Super onda, ako je stečaj tako dobar za sve neka mirno traje 15 godina kao inače, a i više ako treba.

Dragi kolega Vama izgleda nije jasno da netko može komentirat dionicu a ne biti u njoj. Čudno trebali bi posjetiti strane forume pa malo vidjeti kako se piše o dionicama. Samo za Vašu informaciju imam samo tri naše dionice ( HT, INA, JNAF )
ostale NEMAM. Ali zato imam stranih GOOG, FB, BA, C, T ( NYSE ) kao i neke na frankfurskoj i londonskoj burzi. Može pogledati kako te dionice kotiraju molimo bih Vas da obratite pažnju na prometu ( evo navest ću samo jedan primjer od jučer GOOG 2.000.000 dionica po 1000 dolara to je recimo prosječan dnevni promet tj. 2.000.000.000 dolara u jednom danu ili cca 12 mlrd kuna pa pokušajte to uporedit recimo da ZSE ima 10 mil kuna / dana i 250 radnih dana i eto 2.5 mlrd kuna godišnje ili 6 puta manje )
cccc…..

E pa Đuro ima tešku ruku.

@MiroBaričević
Zato što tako nalaže Zakon, to je osnovno pod jedan, pod dva lakše je riješiti problem radnika i imovine, treće pa da je netko to htio kupiti odavno bi već kupio. A sad kad vidimo da najveći započinje sa prodajom ( ne RJ ) zasigurno on ima više informacija nego svi mi zajedno.

Zar nisam prije tjedan dva naglasio da će biti upravo ovakav razvoj događaja tj. nagli pad prometa i to se dogodilo. Neće ni stečaj znatnije pogurati cijenu dolje možda oko 3 kune jer dionice su pokupovane na puno većim razinama i nitko ne želi niti voli gubiti. A kad pogledamo cjelokupnu kupnju cca 20.000 komada je na razinama iznad 2 kune dakle cca 80.000 kuna…….
———————————————————————
Kako sada 3 kn-što niste tvrdili da će biti delistane???
Ili želite kupiti.


Dragi kolega Vama izgleda nije jasno da netko može komentirat dionicu a ne biti u njoj. Čudno trebali bi posjetiti strane forume pa malo vidjeti kako se piše o dionicama. Samo za Vašu informaciju imam samo tri naše dionice ( HT, INA, JNAF )
ostale NEMAM. Ali zato imam stranih GOOG, FB, BA, C, T ( NYSE ) kao i neke na frankfurskoj i londonskoj burzi. Može pogledati kako te dionice kotiraju molimo bih Vas da obratite pažnju na prometu ( evo navest ću samo jedan primjer od jučer GOOG 2.000.000 dionica po 1000 dolara to je recimo prosječan dnevni promet tj. 2.000.000.000 dolara u jednom danu ili cca 12 mlrd kuna pa pokušajte to uporedit recimo da ZSE ima 10 mil kuna / dana i 250 radnih dana i eto 2.5 mlrd kuna godišnje ili 6 puta manje )
cccc…..

Pored ovakvog porfelja ,vi trošite vrijeme po cjele dane i pišete na temi DIOKI???
O propasti ,delistanju ,ili ste emotivno vezani za DIOKI???

Da tako to ide ( vidite primer VLDS ili nekih drugih dionica u stečaju ) prvo se objavi pa onda najbolje delisting, ako baš neko želi mogu i ostati. Ovakav razvoj događaja podsjeća na VLDS kako cijenom tako i postupcima i nagađanjima.
Sjetimo se zadnji dan je tržen po 0.1 kn. I tako do sad…..

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close