DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zato se investitor ne može još pojaviti dok novi Zakon ne stupi na snagu.

Prvo Zakon, onda Investitor, onda Linić skuži da je bio u zabludi i da mora obnovit psn za Dioki i ovaj put uspjevamo.

Dok ste se vi svi zabavljali s dionicama i s tim što kaže Sava, mrknuli su iz Diokija čak i dvije baklje…..

@dioki
niste se ni trebali okupljat ispred uprave ,već ispred HEP-a.

unaprijed izvinjenje vama gospodo radnici..
S štovanjem.


Zaboravljate Liniceve izmjene zakona o psn-u kojim se iznimno omogucuje obnova psn-a ukoliko se npr. pojave novi investitori.

a gle sad zapleta (ili raspleta???)


Zašto Linić sad mjenja zakon o psn. Priče kruže bar po firmi da je i on jedan od vlasnikja i neka jahta se spominje.

[emo_ooooo][emo_zacudjen][emo_ooooo][emo_vrtimise]

Čekajte, postoje ljudi koji doista vjeruju da je bilo tko uložio svoj novac u dionice Diokija na temelju pisanja ljudi na ovoj temi? Poprilično bi me začudilo da se bilo tko tako odnosi prema novcima koje je (teško) zaradio.


Dok ste se vi svi zabavljali s dionicama i s tim što kaže Sava, mrknuli su iz Diokija čak i dvije baklje…..

vježbe za buduće olimpijske igre?

Javna rasprava o izmjenama psn traje do 17.11. Previse je to cekanja,a konkretnih provjerenih i ozbiljnih ponuda za dioki. Sve se vrti oko nekih navodnih tvrtki,a informacije plasiraju izvori koji nisu provjereni. Sava,Lacoste,Dodo i drugi stvarno vise nema smisla drukati. Ni vi ne vjerujete u spas diokija jer da vjerujete vec bi bili u top 10 dionicara. Vjerovao sam u spas diokija ali nista od toga nece biti.

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A



@dioki

niste se ni trebali okupljat ispred uprave ,već ispred HEP-a.

unaprijed izvinjenje vama gospodo radnici..
S štovanjem.

A kada sam im ja to govorio……da su slušali mene a ne sindikate i danas bi radili!

Na stranicama Vlade nema nikakvih događanja a Milanović je već u Ukrajini na potpisivanju Hrvatsko-američko-ukrajinskog memoranduma o plinskom koridoru!
Ukraine, Croatia to sign memorandum on Adriatic Gas Corridor on November 5
Vaš link …

Moze on radit sta hoce kolega..moze potpisivat sta hoce ali to vise nema veze sa dionicama koje imamo…Zar mislite da bi nakon svega sta se u diokiu i u svezi njega desavalo najbogatiji trebao izac R.J ili onaj koji stoji iza njega …a svi drugi izgubit…E pa bez obzira sto posjedujem dionice diokia…nadam se da nece biti tako.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

@sava

Stvarno pretjerujete gospodine..
da su vas slušali već bi radili?!? A tko ste vi da vas slušaju?
Da im nije bilo u interesu pokrast sve već bi davno radili

Shell, ExxonMobil, Chevron su doista u igri – vidi članak

http://www.ukrinform.ua/eng/news/ukraine_croatia_to_sign_memorandum_on_adriatic_gas_corridor_nov_5_312423

Ameri su, da bi im se ulaganje u LNG na Krku isplatilo, tražili tržište šire od Hrvatske – današnjim potpisom pridružuju se Ukrajina, a Mađaraska ako ne danas, pridružit će se već. Kada se sporazumi potpišu rasplet znači da DIOKI postaje ključan u ovom poslu, a da bi se spriječilo otvaranje dugotrajnog stečaja, stečajnom sucu će se izbiti jedan od razloga pokretanja stečaja, a to je insolventnost. Dadu li Shell, ExxonMobil ili Chevron samo kaparu, DIOKI ne ide u stečaj.

New Report

Close