DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sjeća li se netko one pričice o pismu ponude duudija(nije točno napisano ali ionako nije važno) za zemljište neposredno pred zatvaranje psn ,gdje je sad taj genijalac koji je to izjavio pred medijima,može ruku dati minjstru gospodarstva, isti su po bezveznom lupetanju

Vjerovnici Nexe grupe prihvatili plan financijskog restrukturiranja

Pa zar???
I dali se može sazvati još jedno ročište???

Takvih firmi tj. mogućih investitora je bili mnogo ( američko-ruskih. švicarsko – ruskih, kanadskih, kazahstanskih, domačih )i što se dogodilo, ništa. Uvijek ista priča, za 2 tjedna očekuje se ponuda,pa se 3 mj snima situacija, nakon 2 mj odustajanje i tako se ti investitori izmjenjuju već dvije godine. Sad je Crodux bio, više se ne priča o njemu, sad su amerikanci i rusi, za 6 mj bit će neko drugi i tako sve dok ne pokradu i nbe izvuku sve što mogu. A savo i lacoste imaju svoju viziju. da je tako kako oni pišu bilo bi sve ok ali nije. Zašto Linić sad mjenja zakon o psn. Priče kruže bar po firmi da je i on jedan od vlasnikja i neka jahta se spominje.


I dali se može sazvati još jedno ročište???

za DIOKI ne može, PSN je obustavljena, nema više, podnijet je prijedlog za STEČAJ!

Vjerovnici Nexe grupe prihvatili plan financijskog restrukturiranja

Pa zar???
I dali se može sazvati još jedno ročište???

Što se DIOK-a tiče, ne može.

Zakon o ps nagodbi, čl. 65, st. 4:

120 + 90 dana = 7 mjeseci

Rješenje o otvaranju postupka ps nagodbe NEXE Grupa: 05.04.2013.

Rješenje o otvaranju postupka ps nagodbe DIOK: 14. 03. 2013.

Iznimno loš pokušaj druka…

Zaboravljate Liniceve izmjene zakona o psn-u kojim se iznimno omogucuje obnova psn-a ukoliko se npr. pojave novi investitori.


Zaboravljate Liniceve izmjene zakona o psn-u kojim se iznimno omogucuje obnova psn-a ukoliko se npr. pojave novi investitori.

Volim ovaj forum jer mi konstantno pruža priliku da nešto naučim. Dajte mi, molim Vas, recite u kojem se to članku govori o obnovi psn-a.


… Dajte mi, molim Vas, recite u kojem se to članku govori o obnovi psn-a.

To ti pise u evanđelju po Slavku psalam 2013.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Pročitaj malo prijedlog Ministarstva Financija za izmjenu zakona o predstečajnim nagodbama. Ovo bi ti moglo biti interesantno:

Članak 4.

Obnova postupka predstečajne nagodbe može se pokrenuti na temelju prijedloga dužnika ili po službenoj dužnosti

Dalje čitaj sam.

Dajte link, gospon dodo001, u Zakonu o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi Članak 4 je totalno drukčiji od ovoga kojeg citirate.

Sava je već dao link, par stranca unatrag ovog foruma.

Ja govorim o prijedlogu novog zakona o psn-u, kojeg je Linić predložio nakon povratka iz svete zemlje.
U postojećem zakonu toga nema, ali će biti u novom uskoro…

@dodo – pa zašto mi odmah niste rekli da je riječ o savinom zakomu, uštedjeli biste mi nešto vremena.

Samo se pouzdajte u savine informacije, i za tili čas bit ćete milijunaš. Mnogi su se, ponajviše na ovoj temi, obogatili zahvaljujući savinim proročanstvima.

New Report

Close