DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@TTT

Na poziciji dugotrajne imovine za prodaju je Ćuf, a da je RJ htio mogao je daaavno realizirati opciju s E.ON Ruhrgasom pa se u tome vidi štetnost za kompaniju.
Da je to realizirao tko bi spominjao stečaj?
NITKO.

Zato postoji USKOK i Krim policija. I bivši članovi uprave koji su otišli a znaju što se radilo. Vidonija, Ruža, Sabljić, Bacinger, Vuković, Mandekić….


Kupac za dioki se moze a i ne mora pojaviti, isto tako ni stecaj jos uvijek nije siguran. Cinjenica je da je dioki pred stecajem,ali isto tako postoje i potencijalni kupci. Nije ovo drukanje ili nagovor, ali sanse za spas postoje.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Rusko-americka-tvrtka-kupuje-Dinu-i-Dioki-za-100-milijuna-eura

Neka objave pojedinosti ponude….

Ajde vi meni recite necu nabrajat al znat ce te da o vama govorim… od jutra do mraka gubite vrijeme i pisete na ovoj temi a dionicu nemate,,, znaci vi vec mjesecima pisete a dionica vas ne zanima, sta vam nije zao izgubljenog vremena.. odite radije malo prosetat nego tu pilit stalno jedno te isto…

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

@optimist1
Ajde vi meni recite necu nabrajat al znat ce te da o vama govorim… od jutra do mraka gubite vrijeme i pisete na ovoj temi a dionicu nemate,,, znaci vi vec mjesecima pisete a dionica vas ne zanima, sta vam nije zao izgubljenog vremena.. odite radije malo prosetat nego tu pilit stalno jedno te isto…

——————————————————————-
možda kupuju, pa im drukanje na pad dnevna obaveza.

Vidi se da je promet znatno pao kao što sam i predvidio. Razlog je jednostavan. Nema više daytredera koji su jedino na osnovi prometa mogli nešto zaraditi na razlici u cijeni.
Sad kad stečaj treba biti objavljen promet će padati a obzirom da smo blizu najniže cijene nitko ne voli biti na gubitku pa neće prodavati. Međutim kao sličan slučaj sa dionicom Validusa promet je padao i padao a nakon što je tvrtka otišla u stečaj delistirana je i zaboravljena od svih. Vidimo na bidu hrpu ponuda do dvije kune tj. smanjenu potražnju jer su nalozi ispod praga rav. cijene a do neg. blokade nas dijeli samo jedan nalog od cca 1500 kn.

E pa Đuro ima tešku ruku.

mislim da su daytrederi skužili da na ovim razinama nema što kupiti i da mi se neisplati trgovati samo sa svojim dionicama bid-ask.
a drugi ih lijepo počiste-ostali bez dionica,

skuzili su da su uzeli novce i otisli ,sad mozete ti i sava jedan drugom prebacivati dionice..[emo_ooooo][emo_smijesak]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

@Zmajki

malo su toga uzeli -moraće na više razine iznad 10 kn minimalno u prvom porastu.


skuzili su da su uzeli novce i otisli ,sad mozete ti i sava jedan drugom prebacivati dionice..[emo_ooooo][emo_smijesak]

A ne može to kolega a HANFA ???

E pa Đuro ima tešku ruku.


Ajde vi meni recite necu nabrajat al znat ce te da o vama govorim… od jutra do mraka gubite vrijeme i pisete na ovoj temi a dionicu nemate,,, znaci vi vec mjesecima pisete a dionica vas ne zanima, sta vam nije zao izgubljenog vremena.. odite radije malo prosetat nego tu pilit stalno jedno te isto…

ima i ovih drugih koji imaju dionice ovdje (ti gube i vrijeme i novac)…i ti pile stalno jedno te isto…kako nema stečaja, kako dioki i njegovi dioničari imaju krasnu budućnost…a sve naopako…
po vama je dozvoljeno samo njima pisati na ovoj temi?! djeljenje na one kojima je dozvoljeno i kojima nije dozvoljeno pisanje na pojedinim temama, to bi kršilo neka pravila foruma…svi imaju pravo iznositi svoje mišljenje, dokle ne vrijeđaju druge po bilo kojoj osnovi…
pad prometa upućuje na game over…kolko god će optimisti i ljubitelji krokodila to povezati onako kako njima paše…a to je da nitko nije zainteresiran prodavat papiriće na ovim razinama…stvarnost je zapravo drugačija…ekipa se iskrcala…a ostala je ekipa s bezvrijednim papirićima u ruci…koja nešto čeka…neke objave…a mogu dočekati samo objavu o delistiranju…



@Zmajki

malo su toga uzeli -moraće na više razine iznad 10 kn minimalno u prvom porastu.

aha 10 kn ti je ulaz sa dokupom ..podsjetit cu te za cca 6 mjeseci ..na to [emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close