DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


od objave "dobrih" vijesti slabo se javlja gospodin sa mantrom od 27 milja eur i 3-4 ulagača koji su tu negdje

Čemu žurba-janiška će objaviti pojedinosti.

Jedno pitanjce.
Dioki ima izdano nekih 4mil dionica.
Recimo ovak, ako to BAŠ ništ’ ne vredi, da li bi dioničari bili voljni prodati svoje dionice npr za 10 lipa ili recimo velikodušnu 1 kunu?
I recimo da oni svi skupa vele: ok, ajde bolje dati ovom blesanu (nazovimo ga mister X) 3,5 milja komada po 10 lipa nego imati doma istu količinu koja vredi 0 kuna.
Pitanje je: Da li je onda “mister X” vlasnik DIOKIJA i svih tih firmi i sveg’ zemljišta, ali isto tak i svih dugova … ili kak već?
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ajmo malo podjeliti ove gubitke, ne rušimo cijenu ispod 5kn…

Imam osjecaj da ce se ovaj tjedan objaviti novinski clanak o spasitelju diokija,malo ce se dignut cijena da se pojedinci iskrcaju i onda slijedi totalni slom

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

@butko11
Imam osjecaj da ce se ovaj tjedan objaviti novinski clanak o spasitelju diokija,malo ce se dignut cijena da se pojedinci iskrcaju i onda slijedi totalni slom
———————————————————————-
Najavljeni su od strane Janiške-PSN, u idućim danima,strpimo se do objave pojedinosti iz tih ponuda.

Fina podnijela prijedlog za pokretanje stečaja nad Diokijem

ovo je samo prijedlog za stecaj


Hahahaha!!!!!!!!
Samo prijedlog za stečaj,haha!!!
Ista retorika kao kod Validusa!
Pozdrav

Moze li mi netko objasniti zbog cega bi stecajni postupak mogao biti odbijen? Jos uvijek nije objavljena ni jedna sluzbena ponuda osim croduxa,a vremena skoro da i nema

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A


od objave "dobrih" vijesti slabo se javlja gospodin sa mantrom od 27 milja eur i 3-4 ulagača koji su tu negdje

To nisu mantre nego činjenice!
I činjenica je da je Vlada jedan od glavnih ulagača obzirom na ponudu za LNG zemljište.

Kao i to da najveći vjerovnici Diokija kompanije iz Dioki Grupe!
I da Dioki ima vrlo vrijednu neoperativnu imovinu u vidu par milijuna m2 građevinskog zemljišta.

To su činjenice i od njih se ne može pobjeći.


Očekujem vrlo skoro regrupiranje "snalažljive ekipe" i, po hitnom postupku, naručivanje novog članka, po mogućnosti od iste osobe kao i zadnji put, u cilju "redistribucije kvarljive robe" dok joj još nije istekao "rok trajanja". [emo_namigusa]

da, spammer-navlakači će vjerojatno probati na sve načine (izmišljanja o novim ulagačima, baljezganja o velikim vrijednostima nekretnina i sl.) uvaliti preostale dionice iznad 4 kn, zato i stavljaju brojne naloge na kupnji ne bi li navukli druge da i oni to naprave pa da se istresu po njima…a tu je po običaju i brdo lažnih H naloga koji imaju po 1 skrivenu dionicu [emo_vrtimise][emo_palacd]

stavite 5.000 kom na kupnji iznad donje blokade,pa ćet vidjeti kako će vas napuniti,a što vi mali burek investitori čekate?prolječe?
Tek je jesen,tutanj.Sve iznad 1 kn je dobar izlaz.

U DIKI je krv krv do gležanja,uskoro i do koljena!!!!

Za divno čudo,kupovanje dionica DIOKI-a se nastavlja.



od objave "dobrih" vijesti slabo se javlja gospodin sa mantrom od 27 milja eur i 3-4 ulagača koji su tu negdje

To nisu mantre nego činjenice!
I činjenica je da je Vlada jedan od glavnih ulagača obzirom na ponudu za LNG zemljište.

Kao i to da najveći vjerovnici Diokija kompanije iz Dioki Grupe!
I da Dioki ima vrlo vrijednu neoperativnu imovinu u vidu par milijuna m2 građevinskog zemljišta.

To su činjenice i od njih se ne može pobjeći.

[/quote]
činjenica je i to da su ti većinski vjerovnici glasali protiv u predstečajnoj nagodbi pa je stoga i ovoren stečaj

New Report

Close