DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Aaaa prijedlog se mora odobriti sta ne!? 🙂 I razlog je navedena nelikvidnost a ako se taj problem otkloni sa partnerom (do kraja tjedna) prijedlog se moze odbiti!? ( ovo samo govorim hipotetski, firma je rusevina ipo vec ali zanimljivo je sve gledati I uciti)

Kolega ovo je losa vijest za one koji su htjeli spekulirat i zaradit na tome da drugom uvale…losa vijest moze bit za RJ …losa za njegove mecene ili njegove placenike…ali sigurno dobra za raspetljavanje ove agonije…mozda…mozda..ali stvarno mozda novi pocetak za dioki i petrokemiju…i ovaj put bez uplitanja raznih “spasitelja”

Pozdrav

svi smo mi Crobex

ma kakav stečaj…to preuzima rusko-američka tvrtka…
očekujem da se presele sad na teme ostalih donica koje će istim putem…
lacoste već mjesecima čeka objavu odobrenja kredita varteksu…isto kao što je čekao ovdje objavu o preuzimanju…možda ju dočeka, ali ne kao dioničar diok-ija…
al naravno…ja želim samo jeftino kupiti…kao i ostatak dobronamjernog društva ovdje…

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/6Jfbikxr1Xubmlht0WWoaA==.pdf

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/aOb38rxVy9AdmqmjvmbkOA==.pdf

Jako skupa lekcija. Meni, radnicima i državi 🙂

Šteta, šteta, šteta, zar se baš ovako u HR sve mora završavati! Kad će svim tim uništenjima doći kraj, hoćemo li kad ugledati i malo svijetla u tunelu?


Jako skupa lekcija. Meni, radnicima i državi 🙂

—————————————————

Također… Predobro je zvučalo da bi bilo istinito. Tu ne govorim o postovima od ove dvojice. Po meni su mediji krivi za većinu stvari. Sve je u ovoj zemlji iskvareno. Sve za dobit pojedinaca i propast mase.

Ove opekline visokog stupnja će se neminovno odraziti i na sve druge kompanije koje su u PSN, što dalje očekivati na ZSE!

Pa i red je da se situacija već jednom raspetlja. Na gubitku će biti ovaj forum jer će ugasnuti jedna humoristična tema. [emo_smijesak]


Ove opekline visokog stupnja će se neminovno odraziti i na sve druge kompanije koje su u PSN, što dalje očekivati na ZSE!

Kakav post.
Imate kompanije koje imaju posla i koje rade sve bolje pa čak isplačuju i dividendu koja je u usporedbi sa npr. tržištem USA daleko iznad prosjeka.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

🙂
S ovime apsolutno nitko nije dobio osim stranih ulagača. U HR nitko ne profitira. Možda država kroz jako buduće poreze

New Report

Close