DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@mirobaričević
mislim ti podaci nisu ažurirani jer po ovome što si postao ispada da na sudu gotovo da nemaju ročišta, a dobro znamo da su prebukirani

Ispadaš presmiješan sa svojim izjavama-od 10.10 .2013 samo pišeš stečaj-sada kada si se uvjerio da ga nema -sada navodiš da sud ne radi ništa -a da su prebukirani….

prati rađe izjave Janiške i što je najavio vezano za 3-4 strateška partnera i koliko su ulaganja u financiskom smislu.

1)
http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/c3/c3950cc51a65371e8a01d6ca9063cb4f.jpg

2)
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/rusko—americka-kompanija-kupuje-dinu-i-dioki/

3) čermak -27 milijuna

jel vam treba još što dodati



@mirobaričević
mislim ti podaci nisu ažurirani jer po ovome što si postao ispada da na sudu gotovo da nemaju ročišta, a dobro znamo da su prebukirani

Ispadaš presmiješan sa svojim izjavama-od 10.10 .2013 samo pišeš stečaj-sada kada si se uvjerio da ga nema -sada navodiš da sud ne radi ništa -a da su prebukirani….

prati rađe izjave Janiške i što je najavio vezano za 3-4 strateška partnera i koliko su ulaganja u financiskom smislu.

1)
http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/c3/c3950cc51a65371e8a01d6ca9063cb4f.jpg

2)
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/rusko—americka-kompanija-kupuje-dinu-i-dioki/

3) čermak -27 milijuna

jel vam treba još što dodati
[/quote]

Lacoste molim te je li mozes opet kopirat link od liderpressa jer se na ovaj nemoze uci.

ovo beskonačno ponavljanje čermaka sa 27 milja eur od zimus je stvarno više ubitačno, isto i fantomskih investitora


Ispadaš presmiješan sa svojim izjavama-od 10.10 .2013 samo pišeš stečaj-sada kada si se uvjerio da ga nema

o čenu ti pričaš?!? ja sam uvjeren da stečaj ide, pitanje je samo dana! za jučer nitko nije ni govorio o stečaju nego su mediji pisali da se vijest o otvaranju stečaja može očekivati od danas na dalje!


prati rađe izjave Janiške i što je najavio vezano za 3-4 strateška partnera i koliko su ulaganja u financiskom smislu.

pa sam janiška je najavio otvaranje stečaja, što je i zakonska obveza! to što NAVODNO ima zainteresiranih, bilo je ih je do sada desetak i uvijek je sve propalo! sad sam uvjeren da će se napokon javiti zainteresirani, ali u stečajnom postupku kad će otkupiti stečajnu imovinu DIOKI-a! a kako će to tebi pomoći u tvom spammanju???


jel vam treba još što dodati

da! kako i kada ćeš obeštetiti nesretnike koje si svojim drukanjem i spammanjem navukao da nedavno kupuju DIOKI po 27 kn????

@gmchanger
Lacoste molim te je li mozes opet kopirat link od liderpressa jer se na ovaj nemoze uci.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/rusko—americka-kompanija-kupuje-dinu-i-dioki/

[emo_palacg]

Lider/Novi list, 23. listopada 2013. 10:26

Jedna rusko – američka kompanija, koja navodno raspolaže kapitalom od 300 milijardi dolara spremna je Dinu i Dioki kupiti za 100 milijuna eura, doznaje Novi list.

Prva se njihova ponuda navodno odnosila samo za Dinu na Krku, za koju su bili spremni platiti 75 milijuna eura, dok su sada za 25 milijuna eura više spremni preuzeti i Dioki.

Mladen Janiška, stečajni upravitelj za Dinu i Dioki jučer nije želio govoriti o detaljima, potvrdivši, međutim, kako interes postoji, o čemu će više govora u javnosti biti krajem idućeg tjedna.

Sad su vec poceli i nepostojeci linkovi o toj misterioznoj americko ruskoj kompaniji. Sve bolje od boljega. Agonija must go on.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@Frankie
Sad su vec poceli i nepostojeci linkovi o toj misterioznoj americko ruskoj kompaniji. Sve bolje od boljega. Agonija must go on.

————————————————–

Prije bih rekao da Moderatori blokiraju – link radi odi na liderpres i uvjeri se sam .

Kopirao sam cjeli tekst u slučaju da se nemože otvoriti.

@lacoste10
A je imas pravo radi.Jako kvalitetan clanak na lideru. A nista preostaje onda jos se malo strpit da ovi uplate na racun i mozemo pocet proizvodnju,LNG terminal… i tko zna sto sve ne. Ovdje slijedi jedna puno lijepa prica u kojoj Hrvatska postaje lider LNGja u regionu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


http://www.energetika-net.com/u-fokusu/res-publica/lng-terminal-i-plinovod-iap-u-potrazi-za-kvalitetnim-poslovnim-modelom-17745

Više no očito je da bi se odmah mogao graditi 10-15 milijardi m3 LNG terminal a s obzirom da je na snagu stupila nova Uredba o određivanju tržišne cijene nekretnina kapacitet LNG-a utječe i na vrijednost ne samo Ćufa nego i ostalih nekretnina u vlasništvu Dioki Grupe.

No ostaje jedan ključni detalj – kako i kada DUUDI misli otkupiti zemljište?

Naime u Gruntovnici k.o Omišalj z.k. uložak 2926 može se u povjesnom stanju vidjeti slijedeće!

Knjižni upisi koji vrijede za sve udjele na B listu
Redni broj Upisi Primjedbe
1.1.
Primljeno: 16.lipnja 2006. Z-2997/06.
Zabilježeno je postojanje Ugovora i Anexa Ugovora o opciji od 31.svibnja 2006. zaključenih između predlagatelja UP d.o.o. Zagreb i Dina Petrokemije d.d. Omišalj.
PRIJENOS IZ Z.K.UL. 2392 K.O. OMIŠALJUtrnuće uloška
2.1.
Zaprimljeno 26.01.2009. broj Z-399/09
Odbacuje se prijedlog za brisanje zabilježbe postojanja Ugovora i Aneksa Ugovora o opciji od 31. svibnja 2006.g. zaključenog između UPP d.o.o.Zagreb, F. Petrića 4 i Dina-Petrokemija d.d. Omišalj, Poje 1, na z.č.2800/1 zk.ul.2926, z.č.10261/16, 2800/17 zk.ul.2694, z.č.2800/18 zk.ul.2927 k.o.Omišalj

UPP doo je bila tvrtka kćer E.ON Ruhrgasa pa ne vidim niti jednog razloga da se partnerski odnos između E.ON-a i Dioki Grupe na LNG terminalu raskine u korist nekog trećeg ako nije u interesu svih strana!

Ništa od svega.

DIOKI je prošlost.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Uvodi se institut obnove predstečajnog postupka

Novost koju donose izmjene zakona o financijskom poslovanju što ih je na svojoj stranici objavilo Ministarstvo financija je institut obnove. Tim se izmjenama predlaže da tvrtke i nakon što trgovački sud odbije njihov zahtjev za nagodbu mogu tražiti obnovu postupka. Dosad su se se tvrtke na odluku trgovačkog suda koji bi odbio predloženu nagodbu mogle tek žaliti. Prema novim pravilima dužnik može, i nakon što trgovački sud odbije nagodbu, tražiti obnovu postupka ako učini vjerojatnim, odnosno ako dokaže da može otkloniti razloge zbog kojih je trgovački sud odbio njihovu nagodbu. To bi praktički značilo da ponovno nagodbu može tražiti, primjerice, i Dioki.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Zakasnite-s-placanjem-dobit-cete-kaznu-2-milijuna-kuna

Ok, ja sam ponovno uzeo sitnu količinu, vidim da se sa stečajem oteže i uopće me ne bi začudila mogućnost za novu PSN,ali ovog puta s drugim partnerom, ima tu još jako puno nepoznanica.
Evo postat ću vam nešto zanimljivo, iako se ne radi o Diokiju:
Vaš link …

New Report

Close