DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@mirobaričević
mislim ti podaci nisu ažurirani jer po ovome što si postao ispada da na sudu gotovo da nemaju ročišta, a dobro znamo da su prebukirani

Koji stpn treba upisati?



@butko11

Kupuju ovi što spamaju temu i zazivaju stečaj

o kojoj kupnji ti govoriš???
IZNAD DONJE BLOKADE na kupnji je samo oko 30.000 kn! sve ostalo su fiktivni nalozi koji se odmah povuku čim vide da se udara po donjoj blokadi! nemoj biti naivan i vjerovati “spammeru”…


@MiroBaričević
http://www.tszg.hr/cro/TSZG/Zakazana-rocista/Zakazana-rocista-Stecajnog-odjela [tszg.hr]

Nema stečaja ovaj tjedan. Postupke stečaja možete provjeriti preko e-spisa. U prvu kućicu upišete Stpn drugu broj postupka a u treću 2013 ( godina )

Eto malo surfanja i lakše se diše.
———————————————————
normalno da nema,niti će ga biti -očekuju se ponude od 3-4 strateška partnera koje će Janiška objaviti – tokom ovog tjedna.


———————————————————-
daj čovječe, odi se liječiti. PRESTANI LJUDIMA MOZAK ISPIRATI.

http://e-predmet.pravosudje.hr/

Na ovoj adresi se upisuju postupci

E pa Đuro ima tešku ruku.


@mirobaričević
mislim ti podaci nisu ažurirani jer po ovome što si postao ispada da na sudu gotovo da nemaju ročišta, a dobro znamo da su prebukirani

Podaci se ažuriraju u petak i zvanični su pa suci preko njih znaju kao i stranke kad i gdje trebaju doći.
Malo ću pojasniti postupak da ne bude opez napada na mene. Na stranicama trgovačkog suda u Zg izaberete stečajne postupke sa rasporedom za ovaj tjedan.
Upišete brojeve postupaka na papir i onda odete na adresu iz posta ( izaberete Trgovački Sud u Zagrebu ) prije i upisujete jedan po jedan. U prvu kućicu upišete STPN u zadnju 2013 u srednju broj postupka i onda naravno vidite za svaki otprilike o čemu je riječ.

Ti podaci su javni i uvedeni su prije mjesec dana ( njihov pregled )

Naravno to ne znači da stečaja neće biti već samo da ga neće biti ovaj tjedan.

E pa Đuro ima tešku ruku.

@mirobaričević,
hvala što si mi nacrtao[emo_smijesak]

Bit ce stecaj , a jos nije niti prijedlog za otvaranje stecaja poslan od strane fine prema TS-u.

Stecaj nije pokrenut kao sto su mnogi najavljivali i dioki je tvrtka kao i svaka druga. Ocito se ceka ozbiljniji igrac od generala.

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

@butko11
saznati ćemo za dan-dva i tko su drugi igrači i ponuđači.

http://www.energetika-net.com/u-fokusu/res-publica/lng-terminal-i-plinovod-iap-u-potrazi-za-kvalitetnim-poslovnim-modelom-17745

Kako to da se o velikom Čermaku više ne priča, nakon godine dana povlačenja i izigravanja svih, odjednom se ukazuju moguči novi investitori ni više ni manje 3-4. Koliko ij je samo bilo zadnje dvije godine. Scenarij isti, za dva tjedna ponude, nakon toga dubinsko snimanje cca 6 mjeseci, zatim čekanje 2-3 mjeseca odluke, prolongiranje osluke mjesec dana, konačno odustajanje. iza toga novi investitor, scenarij isti, pa ponovno međusobno jedni te isti ispočetka u krug. A Čemak izgleda da je idealan za manipulaciju. Što prije stečaj to je najbolje za sve, mada mi radnici gubimo kao i dioničari, ali najprije će se nešto napraviti. Ovo što savo i lacoste pišu to su priče za malu djecu.

New Report

Close