DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


010203
Dok si imao dionice Diokija pisao si pozitivno, a sada kada si prodao ništa ne valjaju. Jako prozirno. Pozz.

da to sam i ja primjetio, sta reci…


Nikolson
ma pusti ih neka trkeljaju…do kraja radnog dana oni ce kupovat dionice po bidu

Joka, nešto si strašno vidovit…ja da imam takve sposobnosti, prvi bi kupovao dionice DIOK-ija i skidao sve sa aska već sad….to bi mi do kraja dana zasigurno donijelo neku dobit….

Nikome burza ne brani da kupuje jeftino i prodaje skuplje, a pitanja za sumnju uvijek ima … sretno svima.

Gledajte nije plašenje na bidu je cca 45.000 komada e sad oduzmite cca 15.000 oko 1 kune i ostaje 30.000 komada ili cca u novcu 150.000 kuna, to je obično pouzdan zank za strategiju reži i bježi.
Trebalo bi pogledati raspored na TS u Tagrebu jer oni imaju tjedni plan stečajeva ali pod šiframa pa da se vidi da li je DIOKI u planu.( pa ako neko ima vezu može nam dati info )

E pa Đuro ima tešku ruku.


Nikome burza ne brani da kupuje jeftino i prodaje skuplje, a pitanja za sumnju uvijek ima … sretno svima.

ne bi se složio…
ima onih koji kupuju na osnovu insajderskih informacija…a isto tako i prodaju…toga ima brdo na dionicama poput DIOK-ija…da ne govorima o novinskim natpisima…koji nisu uopće provjereni i manipulacijom informacijama…a rezultat svega toga je ovo što se događa na DIOK-iju…jedan dan rast od 50%, drugi dan pad od 80%…itd…
običnim smrtnicima kakvih je većina na burzi, teško je pogoditi dno i vrh…ovi koji trguju s povlaštenim info, uvijek redovno to gađaju i jednini profitiraju…a većina naivnih gubi…

sve je veća nervoza među dioničarima zbog napisa da bi sutra mogao biti otvoren stečaj, počinje se iskrcavati po kupnji [emo_ooooo]

Zemlja zove Savu i Lacostea hahahah,kada ce proizvodnja i plače po vama smo vec u punim kapacitetima a objasnite ljudima di je sada Čermak i proizvodnja ajdeeeeee

Tko i zasto kupuje? Ako su tocne informacije da je stecaj neizbjezan onda ova dionica ne vrijedi nista,a ipak imamo 50000 kom na kupnji

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

@butko11
Kupuju ovi što spamaju temu i zazivaju stečaj

http://www.tszg.hr/cro/TSZG/Zakazana-rocista/Zakazana-rocista-Stecajnog-odjela

Nema stečaja ovaj tjedan. Postupke stečaja možete provjeriti preko e-spisa. U prvu kućicu upišete Stpn drugu broj postupka a u treću 2013 ( godina )

Eto malo surfanja i lakše se diše.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Stvarno nema logike da ima toliko kupnje. Vecinu diokia sam prodao,ostalo mi je malo i to ne mislim prodavati. Ne mislim ni kupovati vise jer su previse puta mali dionicari bili izigrani. Imam 120kom koji ce mi jednog dana biti lijepa uspomena na dioki

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

@MiroBaričević
http://www.tszg.hr/cro/TSZG/Zakazana-rocista/Zakazana-rocista-Stecajnog-odjela [tszg.hr]

Nema stečaja ovaj tjedan. Postupke stečaja možete provjeriti preko e-spisa. U prvu kućicu upišete Stpn drugu broj postupka a u treću 2013 ( godina )

Eto malo surfanja i lakše se diše.
———————————————————
normalno da nema,niti će ga biti -očekuju se ponude od 3-4 strateška partnera koje će Janiška objaviti – tokom ovog tjedna.

New Report

Close