DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko nije primijetio onog sa 10000+ komada na bidu koji se elegantno povukao nakon što je prodao svoje tisućice skrivenim nalogom na 7,39H……??

Bid se poprilično prorijedio.

Sretno svima koji imaju (ma koju) dionicu, no složit ćemo se da je preciznih informacija po pitanju DIOKI-a bilo i ostalo malo. Dati precizne informacije o nečemu što pratim, ne može se smatrati drukanjem, ukratko, sretno svima!

ovo sigurno ideee!!!
prodam..
ovo sigurnooo padaaaaa!!!
prodam….

Ma cijenim ja takvo trejdanje, treba vještinu…. bla bla
ali ja sam uša u svoje pozicije na srednjeročni plan…. i svaka čast onima koji uvik spamaju isto bar 🙂
Jesu dosadni ali su dosljedni.
Dionice imam i ne dam.

kvart99
i???? pricekajmo kraj trgovanja
netko kupuje netko prodaje

Radio rijeka..danas aktualno u 15:00…zasto raste dionica diokia..?http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/ep/danas-aktualno/403

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Radio rijeka..danas aktualno u 15:00…zasto raste dionica diokia..?http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/ep/danas-aktualno/403

Pozdrav

ne radi ti link.

Tocan link…http://radio.hrt.hr/radio-rijeka/ep/danas-aktualno/40359/.

Uglavnom..zasto raste nesto sto je propalo…sto ne vrijedi nista…stecaj je samo pitanje dana…zasto se time jos trguje na zse…brokeri izjavljuju da osobno nebi ni jedan nalog izvrsio ali mora…Tko sta zna o zemljistu i ima li skrivenih informacija na kojima ce netko zaradit..krije li se iza svega jos uvijek RJ…Zanimljiva analiza Branke Malnar
Pozdrav

svi smo mi Crobex


zasto se time jos trguje na zse…brokeri izjavljuju da osobno nebi ni jedan nalog izvrsio ali mora…

Ovo je zaista pitanje svih pitanja.
I svakako je pitanje trenutka kad će se ta lakrdija konačno zaustaviti.

Ajd konačno da netko prikaze stanje kakvo zaista jest…..bez laznih obećanja.

Polako..sto sad prodajete?jedan po jedan…lol

Cirkus je blaga riječ za ovo. Pa pred sekundu je bila na 7,60 sad se prodaje ispod 7 haha[emo_smijeh]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

naivni kupci shvatili su da su opet preveslani smiješnim novinskim člancima i da jedino mogu sa strahom svaki dan iščekivati stečaj!
zato ne čudi upravo započeti bijeg iz ove dionice koju su danas špekulanti napuhali da bi se iskrcali po naivcima…ali pravo vam budi kad su vas navukli po 20-i puta na istu foru – bezvezni članak u novinama, pa desetak druk postova na forumu, lažna kupnja (naravno ispod donje blokade da ih slučajno netko ne natrpa na bidu) i naivci počnu skidati njihove naloge s prodaje [emo_palacd]

Ovdje se kolega i kupuje i prodaje samo na osnovu clanaka u novinama i izjavama na radiju…Burza nije zatrazila izjavu uprave…”ime i prezime” zainteresirane tvrtke za kupnju…sramota kako se dopusta trgovanje…i zaradili vi..zaradio ja…izgubili neki drugi…na kraju smo svi gubitnici s takvom zse.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close