DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


i HGspot je u stecaju

a cijena mu je oko 1 kn, no praktički se njime ne trguje…i MGMA je pred stečajem ili u njemu, a cijena ja također oko 1 kn….nadam se da vam je jasno kolika će biti cijena DIOKIa kad se otvori stečaj?? na ovu cijneu to bi moglo biti dodatnih -80%
nema problema, špekulirajte, ali ne nagovarajte druge da kupuju dionicu na kojoj za par dana opet mogu izgubiti -80%!!!!

kosor
gdje sam ja napisao na nagovar na kupnju dionice
vidi kupovo sam i VLDS po 0,45 lipa
ako bude DIOKIJA po 1 kunu opet cu kupovat


– stečaj ovdje ostaje u teoriji jer može dugo trajati, a Milanović SUTRA potpisuje LNG sporazum Hrvatska-Mađarska-Ukraina, drugim riječima odmah će se tražiti rješenje bez stečaja, kako bi se na LNG-u moglo raditi što prije, a ne za godinu i pol dana kada u najboljem slučaju, kao kod Peveca, stečaj okonča, da ne kažemo da to može trajati i 15 godina

Odakle te informacije da Milanović potpisuje te sporazume??

24.10.2013 .
1.DIOKI HOLDING AG (80628186533) 3.068.525 75,91 Osnovni račun
2.ZAGREBAČKA BANKA D.D. (92963223473)/FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542) 130.705 3,23 Skrb. račun
3.FILIPOVIĆ MARIJAN (70267961542) 24.416 0,60 Osnovni račun
4.PRIMORSKA BANKA DIONIČKO DRUŠTVO RIJEKA (96675880337) 23.760 0,59 Skrb. račun
5.POŠTEK GORANA (45157779873) 19.922 0,49 Osnovni račun
6.KAURINOVIĆ ANTO (89878701268) 18.463 0,46 Osnovni račun +4463
7.MARJANOVIĆ DARIO (89736377267) 18.217 0,45 Osnovni račun
8.KNEŽEVIĆ JOZO (02897108333) 12.563 0,31 Osnovni račun
9.PIETRI ROK (70199075506) 12.310 0,30 Osnovni račun
10.BUTKOVIĆ ZVONIMIR (02286513296) 11.597 0,29 Osnovni račun

glavna je vijest od janiške,ono što se već trebalo dogoditi(stečaj)bit će u roku dva tjedna;investitori su tu ali u roku dva tjedna;naj biser ,radnici su nemirni!!!!!!!o, užasa!kada bi njega netko lagao i zavlačio više dvije godine i on bi bio jako nemiran
sve skupa lng bude,ali ne za dva tjedna nego za puno godina
živjeli majstori neznanja i odgađanja svega korisnoga


kosor
gdje sam ja napisao na nagovar na kupnju dionice
vidi kupovo sam i VLDS po 0,45 lipa
ako bude DIOKIJA po 1 kunu opet cu kupovat

Nikad nije problem kupit, problem je prodat…



kosor
gdje sam ja napisao na nagovar na kupnju dionice
vidi kupovo sam i VLDS po 0,45 lipa
ako bude DIOKIJA po 1 kunu opet cu kupovat

Nikad nije problem kupit, problem je prodat…
[/quote]
ako bih tako razmišljo onda nebi ni trgovo na ZSE-u
a i ovaj u top 6 sigurno ne dokupljuje da izgubi

A ja sam mislio da sad kupuje po 8 kn da bi ih kasnije prodao po 10 lipa u stecaju .



– stečaj ovdje ostaje u teoriji jer može dugo trajati, a Milanović SUTRA potpisuje LNG sporazum Hrvatska-Mađarska-Ukraina, drugim riječima odmah će se tražiti rješenje bez stečaja, kako bi se na LNG-u moglo raditi što prije, a ne za godinu i pol dana kada u najboljem slučaju, kao kod Peveca, stečaj okonča, da ne kažemo da to može trajati i 15 godina

Odakle te informacije da Milanović potpisuje te sporazume??
[/quote]

Vlada prihvatila deklaraciju o stvaranju Jadranskog plinskog koridora




kosor
gdje sam ja napisao na nagovar na kupnju dionice
vidi kupovo sam i VLDS po 0,45 lipa
ako bude DIOKIJA po 1 kunu opet cu kupovat

Nikad nije problem kupit, problem je prodat…
[/quote]
ako bih tako razmišljo onda nebi ni trgovo na ZSE-u
a i ovaj u top 6 sigurno ne dokupljuje da izgubi
[/quote]

Vidit cemo za koji dan jel mu nešto ostalo il je već unovćio zaradu danas.. ja nažalost više na ništa vezano za ovu dioncu ne gledam pozitivno, meni se čini da će ova firma opstati ali ne kao dioki ili dina već će pod nekim drugim imenom i svi će radnici i dioničari popušiti lovu.. Previše je lopovluka u našoj državi.. Ja dionice nažalost nisam prodao a trebao sam jer sam bio u velikom plusu na razinama iznad 20.. Neću ih ni sad prodavat kad nisam onda.. Nek ostanu za ružnu uspomenu.. Trebam samo reći da se nijednom članku u novinama ne treba vjerovati i nadam se da će doći vrijeme kad će se te lažne, neslužbene informacije početi kažnjavati.. U zadnjim mjesecima je toliko toga objavljeno a na karaju ni 10 posto od toga nije se ispostavilo točnim.. I nikom ništa.. sve izgleda plaćeni oglasi s kojima se eto i danas nastavilo..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Čudno je sljedeće: za 4 nove ponude u igri, dugotrajni stečaj nije rješenje. Od dosadašnje dvije ponude, kroz jednu su se djelomično isplatili dugovi radnicima (makar se država naknadno sudila za “jamstva” koja je dala), a druga je osigurala prolaz predstečajne za DINU. Kada novi investitor osigura djelomična plaćanja vjerovnika, uključujući radnike, razlozi za stečaj prestaju. Ne bi bilo čudno da se na ovim niskim cjenovnim razinama gomilaju dionice, koje će se u budućnosti skupo prodati, najprije kada drugi tjedan javnost sazna za ponude investitora, za koje neki kupci ove dionice očito već znaju – i kupuju dalje.

Nikako da dođe bid na 6,79 granicu uravnoteženja, svi se nekako preskaču sa lažnim H nalozima ispod te razine.

New Report

Close