DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

1. PSN je obustavljena rješenjem
2. po zakonu nakon obustave PSN ide stečaj
3. u stečaju se rasprodaje imovina stečajnog dužnika i tek tu će se možda javiti famozni fond ili neki drugi kupci koji će otkupiti zemljište za LNG ili dio pogona ako ocijene da će im se isplatiti
4. u više navrata pisalo se da su dugovi oko 2 milijarde kuna
5. kad se sva imovina rasproda i isplate radnici i vjerovnici, tek onda bi ( u teoriji) dioničari dobili ostatak od prodaje
6.vjeruje li itko tko je imalo realan, da će išta preostati nakon stečaja???

dakle, o čemu danima mlatite praznu slamu???

Tocka 2. bas i nije tocna.


1. PSN je obustavljena rješenjem
2. po zakonu nakon obustave PSN ide stečaj
3. u stečaju se rasprodaje imovina stečajnog dužnika i tek tu će se možda javiti famozni fond ili neki drugi kupci koji će otkupiti zemljište za LNG ili dio pogona ako ocijene da će im se isplatiti
4. u više navrata pisalo se da su dugovi oko 2 milijarde kuna
5. kad se sva imovina rasproda i isplate radnici i vjerovnici, tek onda bi ( u teoriji) dioničari dobili ostatak od prodaje
6.vjeruje li itko tko je imalo realan, da će išta preostati nakon stečaja???

dakle, o čemu danima mlatite praznu slamu???

A što se vi uopće opterećujete sa time kada nemate dionice DIOKI-a, ili ste zajedno sa ekipom zbog drukanja???

opet dražba..ma dajte više…ovo je bedastoća velika!!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

– stečaj ovdje ostaje u teoriji jer može dugo trajati, a Milanović SUTRA potpisuje LNG sporazum Hrvatska-Mađarska-Ukraina, drugim riječima odmah će se tražiti rješenje bez stečaja, kako bi se na LNG-u moglo raditi što prije, a ne za godinu i pol dana kada u najboljem slučaju, kao kod Peveca, stečaj okonča, da ne kažemo da to može trajati i 15 godina

po nekima je stečaj već odavno trebao biti,a sada Janiška (možda i laprda)govori za 2 tjedna a što se ovdje može dogoditi za 2 tjedna?puno toga.
svakome je jasno da se JEŽIĆ neće samo tako odreći love nekom likvidacijom kojom će biti opelješen-zar je toliki samaritanac?sumnjam.zar bez razloga ima prebivalište u Švici?…radite što vas volja

– dakle, ako novi investiotor svojim ulaganjem odmah isplati banke i HEP, pa pa stečaj

po meni nema šanse da Dioki ovdje bude srušen ili zamjenjen-doći će do dokapitalizacije i rješavanja gorućih vjerovnika a Dioki mora ostati u igri zajedno sa Dinom ili samo u njoj a mi maleni možda i nećemo biti tako maleni u budućnosti-stečaj – dugogodišnji-pa kome on treba?najmanje vladi.a Janiška je samo lutka u ovoj igri iza zavjesa-on će pričati danas bla bla a sutra nešto drugo kako mu sugeriraju lutkari.


po meni nema šanse da Dioki ovdje bude srušen ili zamjenjen-doći će do dokapitalizacije i rješavanja gorućih vjerovnika a Dioki mora ostati u igri zajedno sa Dinom ili samo u njoj a mi maleni možda i nećemo biti tako maleni u budućnosti-stečaj – dugogodišnji-pa kome on treba?najmanje vladi.a Janiška je samo lutka u ovoj igri iza zavjesa-on će pričati danas bla bla a sutra nešto drugo kako mu sugeriraju lutkari.

još se Linic nije izjasnio

Dioki neću valjda u stečaj dok ne pokradu još ono malo željeza što je ostalo rušenjem pogona po pogona. Kao bivšeg radnika Diokija zanima me zašto je Dioki iznimka od drugih firmi koje bi odavno poslali u stečaj. Pitam se kako pojedinci sada u Diokiji mogu primate ogromno visoke plaće a nema proizvodnje nema ničega. Tko je tu lud. Dok ćemo postat pravna država, iza rešetaka će biti RJ i DL i MT.

Lijepo vam stoji crno na bijelo u članku da Dioki ide u stečaj…..a oni nek pošteno plate ove ostatke grupe za koje su zainteresirani, pa sam Dioki mozda dobiju gratis simbolično za 1KN……koliko cijeli i vrijedi.

Ne mozete vaditi izjave iz konteksta kako vama odgovara.

Uostalom, danas su do kraja dana “investitori” pokazali kako procjenjuju tu “senzacionalnu vijest”.


Lijepo vam stoji crno na bijelo u članku da Dioki ide u stečaj…..a oni nek pošteno plate ove ostatke grupe za koje su zainteresirani, pa sam Dioki mozda dobiju gratis simbolično za 1KN……koliko cijeli i vrijedi.

Ne mozete vaditi izjave iz konteksta kako vama odgovara.

Uostalom, danas su do kraja dana "investitori" pokazali kako procjenjuju tu "senzacionalnu vijest".


kolega i HGspot je u stecaju

New Report

Close