DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

a da? a glavno da vi vidoviti milani sve vidite pa navlačite na prodaju,jeste ikad igdje radili u sličnoj firmi pa da znate o čem pričate? pa u stečaju je dioki+dina odlična za uložiti normalno što manja cijena ulaza to bolje,ali to i vi čekate zar ne ulaz po minimalnoj cijeni?zato tu i komentirate a kao nemate dionice nit je želite,da da da…proizvodnja se pokrene za par dana samo kad netko drugi preuzme u stečaju recimo ne vrijede ugovori za plin skupi kao dosad itd…a sad sve ovisi o 2 ekipe kod nas,jedna struja koja želi stečajem smanjiti vrijednost pa lakše naći kupca i prodati ulagaču iliti partneru i brati lovu na porezu i druga struja koja želi naći kupca koji će i platiti preuzimanje i plaćati porez.Banke nikad nisu glupe kao neki pa da pokrenu stečaj i namire se sitnišem.

@frankie

Ma naravno…..to je svakom normalnom jasno.

Ali ja se ipak nadam da će HANFA progledati i prekinuti ovu sramotu i lakrdiju od trgovine na malo duze vrijeme, dok još nije prekasno (bar za neke) i dok se situacija ne razjasni.

A onda me jako zanima kome će navlakači prodati svoje nagomilane dionice u tim trenucima iscekivanja što će se desiti dalje.

Ja insiderske informacije nemam, kockarski duh-imam, tko je ostalima branio kupovati od 3,5-4,5 kn …nitko…opet hrvatski jal na djelu!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


pa u stečaju je dioki+dina odlična za uložiti normalno što manja cijena ulaza to bolje

Zasigurno je ovo najbolji post na DIOKI-iju do sada, sorry morao sam citirati. A da pola ukupne kupnje čine nalozi na 1 kunu.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Janiška je naveo da za sada ne može reći o kojim se ulagačima radi, da se mora poštivati procedura te da se u roku od dva tjedna očekuje i otvaranje stečaja u Diokiju.????[emo_zacudjen]

Dečki, vi to slabo razumijete čini mi se.
Zadnji moj post, dobronamjeran, oko DIOKIA je bio dok je bio oko 30 kuna.

Ako ima zainteresiranih za kupnju DIOKIJA, javiti će se u stečaju pa uzeti od imovine što im odgovara, nastaviti event. business pod drugim imenom, pretpostavljam sličnim tipa Novi Dioki ili sl. a vas dioničare tko…. znate već što..

Moje mišljenje koje nije nagovor na kupnju ili prodaju.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Pa jasno je da je HANFA trebala blokirati trgovanje već prije nekoliko dana kad je izašao onaj sramotan navlakački članak, na temelju kojeg je jasno da su insideri danima ranije skupljali po 4 i kasnije uvaljivali naivcima dionice sve do danas sa suludim profitom od 70 i više %.
Sve transakcije je trebalo poništiti i odgovorne najoštrije sankcionirati.

Ali pošto je ovo banana drzava, burza…..sve prolazi nekaznjeno.

ponistavati naloge ..zasto ? jer ti nisi sudjelovao i profitirao..

zse je mrtva ,pusti raju nek se veseli dok se ne ugasi svjetlo…

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

sramota kako se djelovi članaka prenose ( jesu točni su, i nisu baš naj naj, ali miro prenesi i prvi dio rečenice do zareza a ne samo iza zareza sramota
uzmite članak intervjua i pročitajte sami i imate na stranici prije joka14 ga je postao
je da rekao je u sljedeča dva tjedna ali više stvari a ne samo stečaj

pepe7

2 tjedna sa danasnjim danom isticu ako se ne varam, pa izgleda da se on bas I ne drzi zakona. Ili se varam!?

Janiška je naveo da za sada ne može reći o kojim se ulagačima radi, da se mora poštivati procedura te da se u roku od dva tjedna očekuje i otvaranje stečaja u Diokiju.
EVO SAD JE BEZ ZAREZA.

MORA SE POŠTIVATI PROCEDURA A TO JE PRVO STEČAJ PA ULAGAČI, JER PREDSTEČAJNA NAGODBA NIJE PROŠLA I PO ZAKONU SE IDE U STEČAJ PRIJE TOGA NEMA PONUDA.
PROČITAJTE MALO ZAKONE.

E pa Đuro ima tešku ruku.

Ovdje stradaju brzoprsti i naivni.

Izašao sam na 28, pa kupovao na 4, nema stečaja ako se postigne predstečajni sporazum (ne nagodba, to je prošlost, nego iznvansudski predstečajni sporazum) – drugi tjedan dolaze iz Exxommobilea, nakon što sutra pod patronatom EU-a bude poptisan sporazum Hrvatske, Ukrajine i Mađarske o LNG-u. Kada se taj sporazum potpiše, zaželit će svi koji sada prodaju, to je jasno.

Dajte recite koliko ono posto vjerovnika treba odobriti izvansudski predstečajni sporazum? Meni je u glavi nekakva brojka od 90%? Nisu mogli doći ni do 50% po kategoriji, odnosno 66%, ali sada će doći do 90%? Ili je čak 95%, nisam siguran…

hoćete stići vi koji ste unutra iskočit prije nego se vrati na 4 kn?
jao jao…blokada vam je najbolji prijatelj postala…to nije dobro…

New Report

Close