DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne, veliki su ušli i podigli cijenu radi špekulacije…da baš.kasno ti je kupit po 4 ponovno.a prilike nečeš više imati po toj cijeni.iako svi vide da to ciljaš,kao što ja ciljam da prodam sve šta sam po toj cijeni pokupio na što većoj cijeni.ali ušao sam zbog velikih igrača a ne radi rekla kazala ovdje na forumu.svi sve vide btw…

a ja se nadam cijeni od 20+,što će biti kada objave tko želi dioki i po kojim uvjetima.

Ovo me sve više podsjeća na devedeste godine kad nismo bili u stanju prepoznati nekretninski potencijal naše obale, napuštene kuće s velikim okućnicama su prodavane budzašto strancima i još su neki mislili da su kupcima uvalili rog za svijeću. Sad se isto to događa s fantastično pozicioniranom lukom u Omišlju, zamislite čitav Mediteran i pokušajte pronaći bolju lokaciju od ove na krku. Ja kažem, nema je.

Što se trgovanja tiče, imam osjećaj da je ipak 7,80 otpor ali ovaj put na dole, dakle slijedi nastavak rastućeg trenda IMHO.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Croatia’s Dioki stock jumps on reports of possible U.S.-Russian suitor
October 23, 2013 15:09 CEST

Print

ZAGREB (Croatia), October 23 (SeeNews) – Croatian polymer and petrochemicals producer Dioki [ZSE:DIOK-R-A] was up more than 47% in early afternoon bourse trading on Wednesday following reports in the local press it may be targeted for acquisition by an unnamed U.S.-Russian company.

Dioki was up 47.64% to 6.57 kuna ($1.2/0.86 euro) in a volume of 74,300 shares by 1421 CET on Wednesday, bourse data showed.

Earlier in the day, news daily Novi List reported, giving no source, that a U.S.-Russian company is interested in acquiring Dioki and its affiliate, DINA-Petrokemija, for an estimated total price of around 100 million euro ($137.6 million).

The potential suitor’s initial offer targeted only Dina Petrokemija with a price tag of 75 million euro but it is now interested in acquiring both Croatian companies for an additional 25 million euro, Novi List said.

Omisalj-based DINA-Petrokemija produces low-density polyethylene.

Dioki narrowed its consolidated net loss 35.8% to 86 million kuna in the first half of 2013.

(1 euro=7.6142 Croatian kuna)

Onaj tko ne iskoristi ovu zadnju priliku za unovčavanje svojih “bezvrijednih” papirića, kajat će se cijelog života. Ova priča o “marsovcima” koji će praviti LNG bazu na zemlji je posljednja prevara. Uskoro će te svoje dionice moći prodavati jedino preko njuškala i to pod rubrikom “ostalo”. Pozdrav!

Hm… dali je gore pokajat se sto si kupio dionice i popusio
ili
sto nisi kupio dionice dok si imao priliku i popusio?
Pitanje je tko bi se tu mogao pokajat.
Koje kajanje je gore?

Ovo bas i ne ide na ruku …vidjet ce se sutra

“Sporan i sporazum
S obzirom na najnovije događaje, pitanje je u kakvom će ozračju proći sastanak hrvatskog premijera Zorana Milanovića i mađarskog predsjednika Vlade Viktora Orbana. Njih dvojica trebali su u petak u Bruxellesu potpisati trilaterlani sporazum o plinskoj suradnji između Mađarske, Hrvatske i Ukrajine. Ta prilika trebala je poslužiti kao demonstracija kvalitetnih odnosa dvaju zemalja, bez obzira na otvorene nesuglasice oko upravljanja Inom. Ipak, zasad je neizvjesno hoće li tog potpisivanja biti, posebno zato što Ukrajinci još uvijek nisu potvrdili da su to spremni učiniti. “”

Pozdrav

svi smo mi Crobex

to je još jučer objavljeno pa je danas dionica porasla 20%

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ode gore,vidit će se danas kad ode 100000+kn odjednom .

preporuka ovdje malima ako danas izlazite nejte ispod 8,5 …hvala primam poslije.(iako ode gore ali ako ipak idete van)

a pratite neke ovdje koji pokušavaju rušit cijenu,malo je ruše pa kad kupe malo dižu.ja nikada ne rušim nikome cijenu.iako ozbiljni ne kupuju ili prodaju zbog ovih ovdje komentara.


Ovo bas i ne ide na ruku …vidjet ce se sutra

"Sporan i sporazum
S obzirom na najnovije događaje, pitanje je u kakvom će ozračju proći sastanak hrvatskog premijera Zorana Milanovića i mađarskog predsjednika Vlade Viktora Orbana. Njih dvojica trebali su u petak u Bruxellesu potpisati trilaterlani sporazum o plinskoj suradnji između Mađarske, Hrvatske i Ukrajine. Ta prilika trebala je poslužiti kao demonstracija kvalitetnih odnosa dvaju zemalja, bez obzira na otvorene nesuglasice oko upravljanja Inom. Ipak, zasad je neizvjesno hoće li tog potpisivanja biti, posebno zato što Ukrajinci još uvijek nisu potvrdili da su to spremni učiniti. ""

– a pitanje je još uvijek, hoće li sporazum potpisati i Orban sada, kad je Vlada izašla iz pregovora s MOLom

New Report

Close