DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@lacoste10
A koji je to plan i program ova Vlada ima,a jos bolje koji je do sada prosao. Osim plana dizanja 21 poreza i deficita od 21 miljarde kuna koji teze dostici???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

@Frankie
@lacoste10
A koji je to plan i program ova Vlada ima,a jos bolje koji je do sada prosao. Osim plana dizanja 21 poreza i deficita od 21 miljarde kuna koji teze dostici

———————————————————————-

Nebih ulazio u raspravu o njihovim programima,radu ili neznam što, ovdje imaju čistu situaciju sa ponudama, ulaganjima ,zapošljavanju i pokretanju proizvodnje.
1)čermak-27 milijuna eura.
2)ponuda koju je objavio NL-jučer -ulaganje 100 milijuna eura.
3)Kanađani-demant VL-službena ponuda
http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/c3/c3950cc51a65371e8a01d6ca9063cb4f.jpg

4)otkup zemljišta -isplata plaća za radnike-ukupno oko 30 milijuna eura.

Od strane države.

Danas je sjednica vlade-vidimo što će odlućiti o LNG terminal..

Jako dobro…kakve gluposti se ovdje daju pročitati…sve jedna veća od druge…
“Kupujmo budućnost i viziju firme koja ide u stečaj…!”
Ili ona pohlepa…idem na 2 tjedna na Havaje…ili ću spasti na prosjački štap…
Ili usporedba s dečkom koji je uložio u Tesla Motors…
A možda je najbolja kako imate vjere u naše političare i njihove priče i pričice…kao da živimo u Švicarskoj a ne u Hrvatskoj, a političari su zaslužni da je tome tako….ajme, gdi ste vi zaglibili…
Kad dignete lovu na Diokiju, pretočite u ostale “potencijale” na ZSE…
Vjerojatno je 99% Vas sa jučerašnjim napuhanim (dead cat bounce) rastom uspjela izbrisati gubitke na Diokiju…ne bi se čudio…da ste svi uboli velike količine na 4 kune i prodali na 7.40…


Čak su se i razine gubitka koje smo ostvarili mi koji smo kupovali na 20-ak kuna ovih dana mogle dobrano ublažiti dokupom na vrijeme.

rekao bih da je to glavni razlog ovog rasta jer ekipa koju su “spammeri” navukli da kupuje na 25-30 kn, sad koristi svaku iole pozitivnu vijest da malo po malo diže cijenu prema gore i smanji si minus u portfelju…ne znam koliko će u tome biti uspješni, ali 10 kn ne vjerujem da će uspjeti probiti [emo_plazi]

@ negovi i pozitivci

Ima smisila igore i dole, bilo koja politika koja pusti da u ovakvo doba nešto što diže bdp za 1% propadne – što može očekivati zauzvrat?
to je pro…
Kontra je dosta toga (politika je i dovela do neodgovornog upravljanja imovinom i problema u kojima je)

Probajmo manje pljuvati se više iznositi činjenice….?

jel može kolege,naravno tko ima mogućnost…da nam napiše omjer kupnje i prodaje(naravno one naloge na 0,01hrk nemorate ni računat)….unaprijed Vam zahvaljujem![emo_smijesak]

– evo nekoliko razloga zašto DIOKI neće u stečaj – tko misli da su ti razlozi racionalni, neka se s njima složi, tko se ne slaže neka da svoje argumente

Stečaj vodi u prisilnu namiru vjerovnika. Stečajni postupak se time može baviti godinama (ročišta, žalbe, prigovori, do u beskraj …), a Vladi vrijeme curi – Zakon o strateškim investcijama je pred usvajanjem, kao i međudržavni sporazum o opskrbi plinom Hrvatske, Mađarske Ukrajine iz LNG-a na Krku.

Kako kreće LNG-projekt, iza takvog može stajati samo veliki igrač – hvala forumašu koji je ovdje bio stavio listu malobrojnih svjetskih kompanija koje imaju prihode veće od 300 milijardi dolara, tako znamo da se radi o Exxonmobilu.

Je li to američko-ruska firma kako je nespretno jučer napisao Novi list? Stavi li se pod Search na http://www.exxonmobil.com riječ “Russia”, pojavi se lista od 104 dokumenta iz koji se vidi da je Exxonmobil poslovno umrežen sa ruskim Rosneftom.

Exxonmobil ima godišnje prihode 300 milijardi dolara, proračun hrvatske države je oko 20 milijardi dolara. U tom kontekstu se ulaganje od 140 milijuna dolara (100 milijuna eura) da bi se kupile dvije lokacije ključne za početak projekta (upisane su u prostorne planove, imaju potrebnu dokumentaciju … itd.), čini dobrim potezom.

Dalje će se sve brže odvijati zahvaljujći Zakonu o strateškim investicijama, kojim DIOKI postaje ključni posrednik u prometu (i mogućoj praradi) preko Krka isporučenog plina.

Kolega oficir…na kupnji iznad 3 kune vam je oko 60 000 dionica u vrijednosti priblizno 297 000 kuna a na prodaji do 10 kuna je 14 000 dionica vrijednosti 120 000 kuna. Naravno to se sve dok sam ovo pisao promjenilo i ne mora bas bit tako..ali evo kad vec pitate red je da dobijete odgovor koliko god tocan ili ne bio.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Marzipan, ne budite nervozni ovo je samo forum! I sa moje strane ovdje nema pohlepe niti propadanja, jer ovih nekoliko 10-aka tisuca hrk ionako predstavlja par mjesecnih placa. Dakle, ja mogu I ovako ici na havaje pa vidim da nemate dovoljno duha za razumijevanje teksta. I da se na kraju ponovim po 100-ti put: imam dionice, necu ih prodati, necu mesetariti, a svoje razloge kupnje sam podosta obrazlozio. Posto me vec prsti bole od lupanja po tabletu, sada bih molio da ostavite djecacko ismijavanje po strani I svi negativci zajedno pojasnite zasto vi niste kupili, ne kupujete I zasto pisete ovdje te tako trosite svoje zlacano vrijeme? Imate malo nelogicno ponasanje, pa bih molio ako odgovarate, da odgovorite na sva 3 pitanja a ne pojedinacno jer u suprotnom vi zasluzujete gusarske zastave. Zahvaljujem na razumijevanju I zelim svima ugodan radni dan! 🙂

Leti dioki u nebo 🙂 Gdje je granica???

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

@butko11
granica će doći kao oštrica čim stigne info da je otvoren stečaj…opet ćemo gledati pad od -50% na dan

Veoma osjetljiva situacija na ovoj razini. OPREZ.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close