DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tvrtka
Gazprom Neft Adria d.o.o. za proizvodnju nafte

Čermak je definitivno s njima razgovarao jer to nije porekao – porekao je da prodaje benzinske crpke.

I sada se ponovno u NL-u javlja natpis o rusima kao interesentima i to iz usta MJ-a.

Drugim riječima, budući da se i dalje poduzimaju radnje koje prethode stečaju, predstečajni postupak DE FACTO nije stao

uvjeren sam da će ukoliko Ježićeva dionica vrijedi za njega 4 ili 1o ne kuna već eura i moja toliko vrijediti.a ovi iz Topa što su bježali-baš sam mislio jučer napisati da su paničari jako pogriješili.na ovoj dionici dobro je imati debele živce.negdje prošle godine u ovo vrijeme bila je cijena oko 8 kuna sa sličnim, ali usporenim padom. danas mnogima smeta što dionica raste za 50 posto a nije im nimalo smetalo kada je u toku jednog dana rok… na jednu četvrtinku.uživajte.l.p.

… od objave, sada nerealne mogućnosti da DIOKI ide u stečaj do danas u 13.00 sati kupljeno je oko 510.000 dionica DIOKI-ja za koje je plaćemo 2,7 milijuna kuna po prosječnoj cijeni od 5,3 kune … kupnja se po cijenama ispod 10 kuna nastavlja, drugim riječima, hrabi kupci na nižim cjenovnim razinama, uvijek su kod DIOKI-ja mogli ubrati milijunske dobitke …

Koliko ja znam Gazprom Neft Adria d.o.o. su zainteresirani za ulaganje u LNG terminal, a ne kupnju diokijevih postrojenja?

Rusko-američka kompanija je moguća kao i njemačko-talijanski jezik.

Nadam se da se ovima koji prodaju isplatilo platiti novinarima da napišu članak.

SVe naravno ovisi koliko su platili


… od objave, sada nerealne mogućnosti da DIOKI ide u stečaj do danas u 13.00 sati kupljeno je oko 510.000 dionica DIOKI-ja za koje je plaćemo 2,7 milijuna kuna po prosječnoj cijeni od 5,3 kune … kupnja se po cijenama ispod 10 kuna nastavlja, drugim riječima, hrabi kupci na nižim cjenovnim razinama, uvijek su kod DIOKI-ja mogli ubrati milijunske dobitke …

ipak ne radi se više od 400 000 eura što i nije neka velika suma.
treba li biti oprezan ili je on sada samo smetnja dilema je svakog trejdera u ovom trenutku-nisam trejder već vlasnik dionica.
odluke će se ionako dogoditi ovih dana ili su se već dogodile -iza zavjese- na što ne možemo utjecati.

I onda se netko čudi što nema stranih investitora u ovoj pustopoljini. [emo_beztona]
Pa tko bi normalan ulagao u zemlji na čijoj burzi je moguće ovakvo bezakonje, insidersko trgovanje i kriminal. [emo_palacd]


I onda se netko čudi što nema stranih investitora u ovoj pustopoljini. [emo_beztona]
Pa tko bi normalan ulagao u zemlji na čijoj burzi je moguće ovakvo bezakonje, insidersko trgovanje i kriminal. [emo_palacd]

Bilo ih je i prije -pitaj vL zašto nije objavljeno.
http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/c3/c3950cc51a65371e8a01d6ca9063cb4f.jpg

Dioki i dinu su poslali u stečaj dok je Slavko Linić bio izvan Hrvatske, u SAD, a spasit će ih kad je Vrdoljak u Engleskoj.

vid'la žaba...

Rusko-američka tvrtka želi Dinu i Dioki za 100 milijuna eura?

Jedno postaje sigurno za svo vrijeme agonije ovog diva – ne želi se stečaj i sve se čini da do njega ne dođe.

Čermak je preko DINE pokušao ući u DIOK-i za istog naručitelja, sada ovo znači otvoreniju igru kojoj treba poželjeti uspjeh!

New Report

Close