DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tamo imate izbor svih aktivnih stečajnih upravitelja a gdina MLADENA JANIŠKE tamo NEMA.

E pa Đuro ima tešku ruku.


čemu rasprava,ispratimo trgovanje u idućih tjedan dana.
ubrzo će uslijedit ponovno čišćenje aska do 7,30-7,40 .
[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
ispratimo trgovanje 3x+4x = 0x

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial



čemu rasprava,ispratimo trgovanje u idućih tjedan dana.
ubrzo će uslijedit ponovno čišćenje aska do 7,30-7,40 .
[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
ispratimo trgovanje 3x+4x = 0x
[/quote]

Moglo bi do petka minimalno 1x, kada sutra vlada uredbom objavi da isplaćuje zemljište.
Pogledaj teme-strateške investicije- bilo na radiju oko 10 sati.

sličan uzlet pratili smo kada je Čermak najavio preuzimanje, a kao što sam sam najavio, sada uz Čermaka u igru ulaze novi igrači, da bi do polovice mandata ove Vlade krajem godine, kako imala bar jedan nezanemariv rezultat, mogli objaviti dobre vijesti, u ovom slučaju ipak takve koje imaju snažan pozitivni utjecaj na hrvatsko gospodarstvo

i jedna napomena zagovarteljima stečaja – da se to htjelo na razinama koje odlučuju, bio bi se već dogodio stečaj, ali ove današnje vijesti najavljuju suprotan smjer


http://www.sudacka-mreza.hr/stecaj-ponude.aspx

Na ovom linku možete jako dobro vidjeti da Janiška NIJE STEČAJNI UPRAVITELJ DIOKIJA i DINE dakle stečaj NIJE POKRENUT kako piše Novi List.
Također nije loše pogledati i sam Zakon o stečaju i neke primjer.
Sramota je za Novi List da piše LAŽI, a opet sramota za ZSE i upravu DIOKIJA što se nije očitovala ( HANFU DA I NE SPOMINJEM )

Normalno da nije pokrenut stečaj- ako je 1% istine u članku NL- onda nema ni razloga za to- postoje ponude od strateškog partnera od 27 milijuna eura ,i ova koja je objavljena danas od 100 milijuna eura- sačekajmo idući tjedan pa da vidimo o kome se radi.

ako ćemo biti djeca i nekome to nešto znači sada bi moderator trebao svima koje je ocrnjivao maknuti lobanje a staviti – neka odluči sam kome-o ocjenama za prvoškolce da ne govorimo.l.p.

@ koski
ja više nisam pirat, al sam u nevjerici jer nagovještaju razumne akcije 🙂

“Tamo imate izbor svih aktivnih stečajnih upravitelja a gdina MLADENA JANIŠKE tamo NEMA.”

Kao da je važno da li je stečajni ili predstečajni… bez obzira na prefiks, Dioki je i dalje u istom d*eku.
ako im se to omaklo, što će tek biti sutra s ‘investitorom’?

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


Tamo imate izbor svih aktivnih stečajnih upravitelja a gdina MLADENA JANIŠKE tamo NEMA.

ako su mediji objavili nesitinu da je g. Janiška stečajni za DIOKI, onda se s pravom može sumnjati na njihov cijeli članak u kojem stoji da postoji fantomski fond težak 300 milijardi koji će kupiti imovinu DIOKIA-a! [emo_palacd]

Bilo je davno najava, odmah nakon što se Čermak pojavio kao strateški partner, da Čermak razgovara s rusima o prodaji benzinskih crpki koje je kupio od OMV-a.
Dakle možda se ipak razgovaralo o petrokemiji tj. Diokiju i Dini!

Naftni biznis – Šest mjeseci nakon Croduxove transakcije s austrijskim OMV-om
Pregovori: Čermak Gazpromnjeftu prodaje crpke OMV-a?
Ivan Čermak poriče: To su tračevi, stižu nam tankeri i pripremamo rebrendiranje.

Tko je uopce krenuo sa tom pricom da ce Janiska bit stecajni upravitelj??

M. Janiška vodi predstečajnu nagodbu, u tome je greška, dakle on nije stečajni, ali jest pred-stečajni upravitelj.

New Report

Close