DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Irelevantno je kolega frankie jeli stecaj..predstecaj..ili kako god ako tvrtku cije dionice imate kupije druga

to jednostavno nije istina! ako je firma u stečaju njenu imovinu otkupit će druga firma, a sadašnjim dioničarima neće ostati ništa!!!!


Lijepo je napisan članak ali stoji i STEČAJNI UPRAVITELJ …

A ima bit da je taj Slavko stecajko sam tamo dosetao i nametnuo se kao stecajni upravitelj.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Lijepo je napisan članak ali stoji i STEČAJNI UPRAVITELJ dakle primjenjuje se Zakon o stečaju

tako je! iz teksta na više mjesta piše da je de facto stečaj otvoren i čak piše ime stečajnog upravitelja!


Stecaj mora otvoriti Trgovacki sud u zagrebu. Koliki je rok da TS odluci dali ce ili ne otvoriti stecaj nakon zaprimanja zahtjeva (od fine npr.)?

Možda ti Janiška šalje poruku ZAŠTO se izmeđuostalog ne može pokrenuti stečaj?
Možda je upoznat s ponudom za kupnju Dine Petrokemije, a cijena je veća od duga koji Dioki ima.

Di nestade onaj nalog što “gurka” ostale od 7000kom?!?baš ga je lijepo bilo vidjeti….svašta [emo_zacudjen][emo_zacudjen][emo_zacudjen]emo_smijesak][emo_namigusa]

još samo ne znamo točno koja rusko – američka tvrtka je zainteresirana, ali “znamo” da raspolaže sa 300 mlrd dolara, meni to izgleda kao da sretnete neznanca na ulici, nemate pojma tko je, ali znate koliko ima novca u džepovima, a to već spada u vidovnjaštvo, koje se ponekom i isplati dok ima manje vidovitih[emo_smijeh]

moller
Ti bi odmah da ti se učlanku napiše o kojoj se firmi radi, po kojim uvjetima misli kupiti Dinu i Dioki i kojeg točno dana će to biti. Pa piše ti da će se više znati idući tjedan. Strpi se malo.

čemu rasprava,ispratimo trgovanje u idućih tjedan dana.
ubrzo će uslijedit ponovno čišćenje aska do 7,30-7,40 .

“Možda je upoznat s ponudom za kupnju Dine Petrokemije, a cijena je veća od duga koji Dioki ima.”

Možda je ovo samo velika sponzorirana novinarska patka ili balon od sapunice koji će puknuti do sutra… dobro je pitanje tko kupuje ono što svojim radom posve sigurno stvara gubitak?

Ruku na srce postrojenja Dine i Dioki-ja stvaraju mjerljiv gubitak u svakom kilogramu, da ne kažem svakoj granuli proizvoda!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

– ako je stečaj, najveću pušionu trpit će Ježić, kao vlasnik 76 posto dionica – pitanje je želi li Linić Ježiću smjestiti (a da je talu s njim, to se pretpostavlja)

– ovo je priča za nastavljanje predstečajne – jer je ovo bitni novi uvjet radi kojeg se može odbiti otvaranje stečaja

– dovoljna je Uredba Vlade kojom će se dopuniti Zakon o predstečajnoj (kao već jednom do sada), da MFIN, tj. nagodbeno vijeće može “iznimno, uslijed novih okolnosti, nastaviti sa postupkom predstečajne nagodbe”

– zato Vlada sutra ima na dnevnom redu strateške investicije, da bi se priča oko DIOKI-a mogla nastaviti

– u London je otputovalo izaslanstvo Vlade, tamo će biti predstavljen i projekt LNG, drugim riječima, sve je još u postupku, i neće brzo završiti

Imam neki osjećaj da će ovo sutra preko 10 kuna, kažem, samo osjećaj, a često me služi.

http://www.sudacka-mreza.hr/stecaj-ponude.aspx

Na ovom linku možete jako dobro vidjeti da Janiška NIJE STEČAJNI UPRAVITELJ DIOKIJA i DINE dakle stečaj NIJE POKRENUT kako piše Novi List.
Također nije loše pogledati i sam Zakon o stečaju i neke primjer.
Sramota je za Novi List da piše LAŽI, a opet sramota za ZSE i upravu DIOKIJA što se nije očitovala ( HANFU DA I NE SPOMINJEM )

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close