DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Trebalo bi to rasti 100% na sat![emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]
Pa nije to neki lanac dućana – to je STRATEGIJA i ne samo Hrvatska!
bravo savo..ali preko 8 kn nema vise ovdje..ajmo oklada da ces prije vidit 1 kn nego 10 kn???

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

evo potopa nazad prema 4 kn [emo_palacg]
čestitam navlakačima što su vas danas opet ošišali kao zadnje ovce, ali uopće mi vas nije žao [emo_smijeh][emo_palacg][emo_smijeh]

Evo i Zmajkija. Opet nije kupio na 4 i prodao na 7kn. Umjesto da nije pisao crnjake mogao je zaraditi 66% u jednom danu. Više pameti drugi put.[emo_palacd][emo_zloban]

tko kaze da nisam ? [emo_smijesak] a kad ces ti na nulu? koliki je minus ? dokup ?

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

kosor
Ovo je izjava godine da ne želiš zarađivati na lažima. hahaha
Onda se primi lopate![emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

prava vrtirep dionica al mislim da bu danas ipak iznat 6,5 završilo, ali,ali ovdje stvarno nikad neznaš
pitanje za ove što vole vadit količine s bida po jednu dvje lipe i pričat da su lažni nalozi, što onda dođu i kako to da na njih ne upozore ove na asku na 130kn 10 000kom, 140kn 8000kom, ……

pepe7


@Frankie
Danas idemo na minimalno 30 kuna.Steta sto nisu napisali 200 milijuna eura jer tada bi rast mogao ici i do 60-70 kuna.

———————————————————————
Zašto bi pisali 200 ako je ponuda 100 milijuna eura, za DINU 75 milijuna eura, a za DIOKI 25 milijuna eura.

Zato ako DIOKI i DINA idu u stecaj cifra je sasvim irelevantna,a po clanku se da iscitat da su ovi vec u stecaju.Vec imaju i stecajnog upravitelja i to u prvoj recenici clanka. Ako to nikome nije idnikativno ok. Ovo je u biti cisto kockanje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Sve je lako provjeriljvo!
Neka se obustavi trgovanje i traži očitovanje Diokija po pitanju ponude za Dinu i po pitanju ponude DUUDI-ja za zemljište!

Irelevantno je kolega frankie jeli stecaj..predstecaj..ili kako god ako tvrtku cije dionice imate kupije druga ciji se kapital procijenjuje na 300 ilrd dolara…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Lijepo je napisan članak ali stoji i STEČAJNI UPRAVITELJ dakle primjenjuje se Zakon o stečaju a to nije dobro, u svakom slučaju burza je trebala obustaviti trgovinu jer ako je stečaj dionica je 0 kuna ako nije onda može biti koliko neko plati…..sramota za ZSE u svakom slučaju. PA ZSE je plaćen da daje informacije, a uprava DIOK-ija se mora očutovati, ovako je ko zadnji magarac.

E pa Đuro ima tešku ruku.


Sve je lako provjeriljvo!
Neka se obustavi trgovanje i traži očitovanje Diokija po pitanju ponude za Dinu i po pitanju ponude DUUDI-ja za zemljište!

Čemu provjeravat ovakve irelevantne činjenice iz NL? Čumu opće služi Hanfa i ZSE? Dno dna

Stecaj mora otvoriti Trgovacki sud u zagrebu. Koliki je rok da TS odluci dali ce ili ne otvoriti stecaj nakon zaprimanja zahtjeva (od fine npr.)?

New Report

Close