DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


umjesto "ki bi da bi", pročitajte si zakon o PSN -što se događa kad se donese rješenje o obustavi PSN ….

Čisto informacije radi, prilžem dva dokumenta. Jedan je obuastava postupka, a drugi je uspješna predstečajna nagodba, koja je uslijedila NAKON obustave postupka. Kako Komitet kaže, tako i biva.


Čermak ostaje u igri, ali ojačan, to bi mogao biti ishod, sve se vraća na ponovno odlučivanje, nakon Vladine Uredbe sa zakonskom snagom koja bi trebala pasti u četvrtak.

O kojoj se uredbi radi kolega ?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Sadašnja situacija u Diokiju je dividenda ‘krivoustog i njegovih 200 bogatih obitelji, kako posve sigurno niste među njima, osuđeni ste na stečaj, kriminal, propast, rasprodaju imovine, likvidaciju… (u nastavak ovog niza dodajte sami ono što vam već paše)

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Od sto glasa glasa čuti nije… ima li nekog od radnika ovdje koji je pristustvovao skupu bivših radnika da malo proslijedi informacije što se zbivalo zadnjih sati u Dioki-ju?

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Doznao sam nešto pa ću podijeliti s ostalima… osnovana je udruga bivših radnika, trenutno nas je oko dvjestotinjak,

koliko mi se čini vodi je osoba iza koje se ne vuku negativvni repovi prošlosti i to mi se čini ok

hvala izvoru mojih infotmacija na ažurnosti

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

pogledajte članak u novon listu!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

8 dana je proslo a stecaj nije pokrenut. Sprema li se ipak pozitivan preokret

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Rusko-americka-tvrtka-kupuje-Dinu-i-Dioki-za-100-milijuna-eura

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Danas idemo na minimalno 30 kuna.Steta sto nisu napisali 200 milijuna eura jer tada bi rast mogao ici i do 60-70 kuna.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


pogledajte članak u novon listu!

Pročitali su svi, a sada stampedo do starih razina.
Bilo je pitanje trenutka kada će se početi objavljivati pristigle ponude i detalji razgovora.
A sada su i konkretne cjene u igri .
Lijepo sam rekao da samo dina vrijedi 40-50 kn / dionici


8 dana je proslo a stecaj nije pokrenut. Sprema li se ipak pozitivan preokret

misliš da nije?? obrati pažnju na dio teksta u članku:

Mladen Janiška, stečajni upravitelj za Dinu i Dioki jučer nije želio govoriti o detaljima,…”

iz ovoga proizlazi da je za DIOKI I DINU već otvoren stečajni postupak!?!

@Frankie
Danas idemo na minimalno 30 kuna.Steta sto nisu napisali 200 milijuna eura jer tada bi rast mogao ici i do 60-70 kuna.

———————————————————————
Zašto bi pisali 200 ako je ponuda 100 milijuna eura, za DINU 75 milijuna eura, a za DIOKI 25 milijuna eura.

New Report

Close