DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

sava,
ZSE nema nikakvog utjecaja na vrijednost imovine!
Ja bih volio kad bi mi ti izračunao likvidacijsku vrijednost kompanije ali prema cijenama koje se mogu postići na tržištu.
U svakom slučaju ona bi bila daleko veća no što se sada plaća na ZSE.

potpuno se slažem sa tobom.

ostaje samo pitanje-tko je uz R.J. večinski vlasnik kompanije.po meni, ti ljudi su odavde-nisu stranci-iz domaćeg su javnog,političkog i ekonomskog života,a možda se radi i o političkoj stranci ili čak strankama.

umjesto “ki bi da bi”, pročitajte si zakon o PSN -što se događa kad se donese rješenje o obustavi PSN ….

bilo bi jako zanimljivo imati u svom okruženju u dugotrajnom stečaju neisplaćene radnike.jako,jako,zanimljivo u sigurnosnom smislu.to znači samo čekati da nekome pukne filmić u glavi i napravi neku ludost.

Ask se iznenada otopio i jako prorijedio. Čini se da po 4 više nema, a 5 je pitanje trenutka.

tko bude tako nešto dozvolio -ukoiko se bude dogodila takva ludost -morao bi i sam snositi odgovornost.


sava,
ZSE nema nikakvog utjecaja na vrijednost imovine!
Ja bih volio kad bi mi ti izračunao likvidacijsku vrijednost kompanije ali prema cijenama koje se mogu postići na tržištu.
U svakom slučaju ona bi bila daleko veća no što se sada plaća na ZSE.

potpuno se slažem sa tobom.

ostaje samo pitanje-tko je uz R.J. večinski vlasnik kompanije.po meni, ti ljudi su odavde-nisu stranci-iz domaćeg su javnog,političkog i ekonomskog života,a možda se radi i o političkoj stranci ili čak strankama.

RJ bi davno bio GOTOV da je on u igri – u igri je po mojoj procjeni E.ON i tu priča završava.
Cilj je LNG terminal i Krk!
Tko s time upravlja upravlja s cijenama energenata u srednjoj i jugoistočnoj Europi.


tko bude tako nešto dozvolio -ukoiko se bude dogodila takva ludost -morao bi i sam snositi odgovornost.

ma gledaj, tisuće firmi je završilo u stečaju i stotine tisuća radnika su dobile nogu u guzicu i to je sve. Ovo je samo još jedna klasnična hrvatska lopovska priča, teško da će itko ikakave incidente raditi. Za par mjeseci ode sve to u zaborav i to je to.

– danas je zasijedala kolaicija, moguće je da je nešto i za Dioki istrgovano među strankama, tamo je, a ne drugdje početak i kraj svih naših zala



tko bude tako nešto dozvolio -ukoiko se bude dogodila takva ludost -morao bi i sam snositi odgovornost.

ma gledaj, tisuće firmi je završilo u stečaju i stotine tisuća radnika su dobile nogu u guzicu i to je sve. Ovo je samo još jedna klasnična hrvatska lopovska priča, teško da će itko ikakave incidente raditi. Za par mjeseci ode sve to u zaborav i to je to.
[/quote]

Dok je RJ u Švici a Angela Merkel u Bonnu ja sam 100% uvjeren da u bilo kojem scenariju Dioki OPSTAJE!
Naravno da ne zaboravljam i IČ i njegov angažman.

Što je s ovim askom, svake sekunde jedan nalog pobjegne ?




tko bude tako nešto dozvolio -ukoiko se bude dogodila takva ludost -morao bi i sam snositi odgovornost.

ma gledaj, tisuće firmi je završilo u stečaju i stotine tisuća radnika su dobile nogu u guzicu i to je sve. Ovo je samo još jedna klasnična hrvatska lopovska priča, teško da će itko ikakave incidente raditi. Za par mjeseci ode sve to u zaborav i to je to.
[/quote]

Dok je RJ u Švici a Angela Merkel u Bonnu ja sam 100% uvjeren da u bilo kojem scenariju Dioki OPSTAJE!
Naravno da ne zaboravljam i IČ i njegov angažman.

i ja sam uvjeren da Dioki opstaje.

Ponovno pozitivna blokada ,probijen otpor aska na 5 kn.

New Report

Close