DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


I još sa ove razine se može pasti 80% dok trepneš, samo nezgodna očekivana objava, i gotovo.

ZSE nema nikakvog utjecaja na vrijednost imovine!
Ja bih volio kad bi mi ti izračunao likvidacijsku vrijednost kompanije ali prema cijenama koje se mogu postići na tržištu.
U svakom slučaju ona bi bila daleko veća no što se sada plaća na ZSE.
Ono što je Dioki ponudio u PSN-u bilo je fer prema vjerovnicima.
U bilo kojoj deugoj varijanti komapnije iz Dioki grupe koje su najveći vjerovnici krojiti će sudbinu ostalima.

Činjenica je da je u zaključku s ročišta o glasovanju s pozicije financijskih institucija NESTALA GRUPA ANTOVENETO i pojavila se na poziciji ostalih vjerovnika što bi moglo upućivati da je došlo do kupovine duga.
Ne vjerujem da je došlo do greške!

Izgleda da je prodano sve što se imalo za prodat, ipak je pad bio najveći u povijesti ZSE.

vise kupnje nego prodaje?

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Zavisi do koje cijene gledate kolega…preko 21000 dionica iznad 4 kn na kupnji…do 5 kn oko 11 000 na prodaji…Ali ne opterecujte se s tim… Dobro bi bilo cuti kakve su poruke od radnika sa sastanaka

Pozdrav

svi smo mi Crobex


vise kupnje nego prodaje?

svima je jasno da je ovo umjetno pumpanje kupnje ne bi li se podiglo dionicu iznad 5 kn pa da se odradi iskrcaj prije nego dođe očekivana obavijest o pokretanju stečaja jer onda ćemo opet gledati žestok pad, moguće na 1 kn

Jedna lipa do pzitivne blokade, pa sad što je, tu je, umjetan je bio i ovoliki pad.

Zar nitko nezna kako je prosao sastanak?

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

Vjerovatno netko zna, ali treba se vratit u dobru poziciju.


Zar nitko nezna kako je prosao sastanak?

kakve veze ima sastanak radnika zbog njihovih neisplaćenih plaća i otpremnina nakon neuspjeha PSN, s tobom kao dioničarom? [emo_zacudjen]

Čermak ostaje u igri, ali ojačan, to bi mogao biti ishod, sve se vraća na ponovno odlučivanje, nakon Vladine Uredbe sa zakonskom snagom koja bi trebala pasti u četvrtak.

FINA samo daje prijedlog, a strateški ulagač još uvijek može ući, ako ništa drugo, onda zbog pozicije u vlasništvu DINA-e.

Eto i blokade.

a gospodo… nade u oporavak dionice (ili eventualno firme) polažete u nekakve radničke sastanke… mislim stvarno, koliko je to realno???

New Report

Close