DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo sa stečajem je kao da čekaš da se giljotina spusti

iako, država još ima manevarskog prostora – staviti vjerovnike pred dilemu – predstečejna sada ili stečej kroz narednih 15 godina, jer osim kod Peveca, ne sjećamo se ni jednog brzog i uspješnog stečaja


ovo sa stečajem je kao da čekaš da se giljotina spusti

iako, država još ima manevarskog prostora – staviti vjerovnike pred dilemu – predstečejna sada ili stečej kroz narednih 15 godina, jer osim kod Peveca, ne sjećamo se ni jednog brzog i uspješnog stečaja


Postoji ovdje puno manevarskog prostora da se stečaj i izbjegne samo ako se želi. Da sam na mjestu uprave stavio bih zemljište za LNG na prodaju za 30 milja eura, ali da se može javiti bilo tko, baš me zanima da li bi bilo zainteresiranih, samo neće kao ni do sada, iako su privatna firma, haha


@fffff

mene više ništa ne čudi. ja npr. ne mogu kupiti ništa ako je kupovni nalog manji od 1000 kn, drugi očito mogu i ako je nalog manji od 5 kn. Kaos.

mogu ali plate proviziju 20 kn ..[emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Kakvo je stanje u top 10?

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A

– hoće li Vlada ovoga četvrtka išta učiniti oko DIOKI-a, znat će se sutra popodne, kad objave dnevni red sjednice


Zanimljivo je kako ljudi koji ne posjeduju ovu dionicu prate svaku njenu transakciju i to komentiraju. Pišu da bi im dušebrižnici dali ocjenu 100. Jadno da jadnije ne može biti. Pozdrav!

Jadan je vaš komentar.
Pozdravljam sve one koji pišu objektivno na ovoj temi.
Pozdrav

– mnogo je tu vezane trgovine – ako ne ukine stambenu štednju, Vlada može računati na veću kooperativnost banaka kod predstečajnih postupaka – banke moraju preuzeti svoj dio odgovornosti kada je riječ je o golemim firmama na rubu ili ispod snaga – Dalekovod, IGH, Ingra, Nexe, DIOKI, Varteks …, a ne da uvijek banke ostaju neokrznute, to više nije moguće, to je vrijeme prošlo

@dioki

Dali je počeo sastanak-što kaže uprava??


Zanimljivo je kako ljudi koji ne posjeduju ovu dionicu prate svaku njenu transakciju i to komentiraju. Pišu da bi im dušebrižnici dali ocjenu 100. Jadno da jadnije ne može biti. Pozdrav!

a što imaš reći za spammere (mrtvačke glave) koji su mjesecima forumaše navlačili da kupuju DIOKI na 25-30 kn jer “ide to na 35 kn”, pa su naivni popušili -80% dok trepneš okom????

I još sa ove razine se može pasti 80% dok trepneš, samo nezgodna očekivana objava, i gotovo.

Jel moze netko stavit kolko ima kupnje?

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A


Jel moze netko stavit kolko ima kupnje?

u biti isto kao jučer – masa naloga oko 1 kn ili ispod, a većina kupnje je ispod 3 kn
gledano novčano, na kupnji je ukupno oko 150.000,00 kuna, na prodaji je ukupno oko 2.000.000,00 kuna

New Report

Close