DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lacoste,
10.10. bio je zadnji postupak PSN sa najavom stečaja
ako je Dioki otišao u stečaj morala ga je Fina poslati do 18.10. naime ona je dužna u roku od 8 dana podnijeti prijedlog-piše vam sve gore
danas je bio 21.10. a svi ćute
stečaj a neki govore i likvidacija? diokija? nešto tu ne štima dečki, kaj ne[emo_smijesak]to vam čitavo vrijeme govorimo…ne bu to išlo.l.p.


A što ako ne postoje razlozi za otvaranje stečaja- dogovor sa vjerovnicima,druge ponude koje postoje ,koje su upućene na službene adrese vlade i MF..

http://www.poslovni.hr/media/forum-user-upload/files/c3/c3950cc51a65371e8a01d6ca9063cb4f.jpg

A zašto misliš da eventualnom zainteresiranom kupcu ne odgovara preuzeti firmu kroz stečaj?

Inače dogovor s vjerovnicima nije postignut, PSN nije prošla. Ne znam, meni je ovo više glupo i pisati, ja ne znam kako tebi nije.

Pa nisu svi na forumu akvarijske ribice da pamte 5 minuta pa da ti onda svkodnevno uvjeravas kak je postignut dogovor i sta ja znam. Daj se skuliraj vec jednom.


lacoste,
10.10. bio je zadnji postupak PSN sa najavom stečaja
ako je Dioki otišao u stečaj morala ga je Fina poslati do 18.10. naime ona je dužna u roku od 8 dana podnijeti prijedlog-piše vam sve gore
danas je bio 21.10. a svi ćute
stečaj a neki govore i likvidacija? diokija? nešto tu ne štima dečki, kaj ne[emo_smijesak]to vam čitavo vrijeme govorimo…ne bu to išlo.l.p.

“Bu,bu išlo”.
Stečaj je “ziher”.
Vi rabite retoriku “Validusa”???
Netko se nikada neće naučiti,zar ne?Najbolje je gubiti pare pa kad ostanu švorc,možda će shvatiti da nešto “nije u redu”,zar ne?
Pozdrav


lacoste,
10.10. bio je zadnji postupak PSN sa najavom stečaja
ako je Dioki otišao u stečaj morala ga je Fina poslati do 18.10. naime ona je dužna u roku od 8 dana podnijeti prijedlog-piše vam sve gore
danas je bio 21.10. a svi ćute
stečaj a neki govore i likvidacija? diokija? nešto tu ne štima dečki, kaj ne[emo_smijesak]to vam čitavo vrijeme govorimo…ne bu to išlo.l.p.

Valjda se nešto i vjerovnici pitaju – a vjerovnici Diokija su i kompanije iz Dioki Grupe s 310m kuna potraživanja!
Također prema PSN-u i Rješenju o utvrđivanju duga ispada da Dioki planira isplatiti SVE vjerovnike za koje ima evidenciju – 477m kuna.
Dakle ostali dug je SPORAN – HEP – INA – ZG to je cca 90m kuna za koje ja ne znam na temelju čega se može taj dug prihvatiti.
Pa svi ostali vjerovnici u svom interesu će odbaciti taj dug!

sad će to ko raketa sjevernokorejska 😉 ne zna se oće li gore ili dole zavisi od vremenske prognoze

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

pa ovi H nalozi na kupnji su sve sami lažnjaci!
ovaj 178H imao je samo 177+1 dionica!! [emo_vrtimise]

nakon što se iskrcaju tisuće dionica po kupnji, netko već 2 puta kupi po 1 (jednu!) dionicu s prodaje?!?! halo HANFA, zar nitko od vas ne vidi i ne reagira na ove manipulacije??? [emo_ooooo]

zadnje prodaje iznad 4 kn ..[emo_palacd]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

minimalni nalog h je 20000 kuna ,tp me čudi !

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Nadam se da ce radnici imati neku dobru vijest budući da se sastaju u 10:00 ispred Dioki-eve upravne zgrade! Ipak je vrijeme da se ova agonija privede kraju.

Zanimljivo je kako ljudi koji ne posjeduju ovu dionicu prate svaku njenu transakciju i to komentiraju. Pišu da bi im dušebrižnici dali ocjenu 100. Jadno da jadnije ne može biti. Pozdrav!

@fffff

mene više ništa ne čudi. ja npr. ne mogu kupiti ništa ako je kupovni nalog manji od 1000 kn, drugi očito mogu i ako je nalog manji od 5 kn. Kaos.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close