DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako je to točno što kaze butko11, onda su ovih prvih 20-tak naloga na bidu zaista vrlo emotivno vezani za ovog našeg giganta. [emo_smijesak]

Deficit

Sto ga prije pokrenu to bolje kolega…Kad u tvrtku udje stecajni upravitelj bar ce se znat konkretni i vjerodostojni podaci…Nece se trebat ili ne uvjeravat da ovo vrijedi ili ne…Proizvodnja ce se ili nece nastavit i svi ce znat na cemu su..ovako se agonija samo razvlaci. Tako da od stecaja nema straha…i ovako se tu sve izgubilo sta se imalo izgubit…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Danas bi trebao biti pokrenut stecaj ako se ne varam. Nitko nije ulozio zalbu,Slavko nije nista komentirao.

mislim da tek krajem ovog tjedna, što znači još par dana trgovanja oko 4 kn, a onda… [emo_vrtimise]

Samo dodatak mom prethodnom postu zasto stecaj treba pokrenut sto prije i “rascistit” sa prosloscu…”http://www.vecernji.hr/vijesti/hypo-banka-najvecem-kriminalnom-aktu-nakon-ii-svj-rata-clanak-630614″

Pozdrav

svi smo mi Crobex

zašto su svi skriveni , tko to uopće provjerava ?

… nije mi jasno zašto je HG-Spot, iako u stečaju, još uvijek izlistan na burzi …


Samo dodatak mom prethodnom postu zasto stecaj treba pokrenut sto prije i "rascistit" sa prosloscu…"http://www.vecernji.hr/vijesti/hypo-banka-najvecem-kriminalnom-aktu-nakon-ii-svj-rata-clanak-630614"

Pozdrav

Hypo je riješen u procesu PSN- Koju je čermak riješio – koji problem je još ostao -HEP????


Ako je to točno što kaze butko11, onda su ovih prvih 20-tak naloga na bidu zaista vrlo emotivno vezani za ovog našeg giganta. [emo_smijesak]

Pa što ne prodaš po bidu da provjeriš koliko su emotivno vezani.
Ili ćeš kupovati od njih na višim razinama.

i dalje je nejasno, tko kupuje, ako slijedi skori stečaj?

– više od 2.500.000 kuna je kupljeno dionica, od 10.10., od kada nije prošla PSN pa DIOKI “ide u stečaj”

trejderi i spekulanti, tko drugi

Tak se pisalo i na 25-30 tko kupuje tko prodaje, sigurno neko skuplja itd. Pa nis nije bilo.


i dalje je nejasno, tko kupuje, ako slijedi skori stečaj?

– više od 2.500.000 kuna je kupljeno dionica, od 10.10., od kada nije prošla PSN pa DIOKI "ide u stečaj"

A što ako neide ,već ekipa skuplja ???

New Report

Close